Přejít na obsah

Kullyho Rychlá Střela


Doporučené příspěvky

Tak i ja se pridam s prezentaci meho budouciho auticka na novem foru.

Nekteri uz tyto informace asi znate ...

 

5. června jsem ji byl objednat, termín výroby mi bude teprve oznámen.

Jenže kvůli celozávodní dvoutýdenní dovolené v Červenci ve ŠA bude asi někdy na přelomu Července/Srpna

 

Motorizace byla jasná - benzín 2.0 TSI. S barvou to bylo na začátku dilema. Původně jsem chtěl MODROU RACE a žádnou jinou, jenže co tak jezdím po ČR, tak jezdí nejvíc RS právě v této barvě. RSo na černé a stříbrné (alespon předfaceliftové) nevynikne. Červenou jsem nechtěl a o šedé jsem taky neuvažoval, takže už zbývaly pouze bílá a žlutá.

Obě jsou pěkné, jenže bílá se dává i na normální octávky a žlutá pouze na RS. Bílá je sice v dnešní době hodně moderní, ale bude ji mít každý a ještě k tomu to není ani žádná perleť. Takže padla volba na žlutou. A když jsem ji viděl ve skutečnosti, nešlo zvolit jinak.

 

Ještě něco málo k výbavě:

  • Zadní stěrač AERO
  • Interiér "RS kůže" (RS SUPREME)
  • Kola z lehké slitiny Neptune 7,5x18“ – 4 ks
  • Signalizace při parkování vpředu a vzadu
  • Dvojitá sluneční clona
  • Sklopná vnější zpětná zrcátka s aut. stmíváním a osvětlením nástupního prostoru
  • Prodloužená záruka na 4 roky, 120 000 km
  • Navigační systém AMUNDSEN
  • SOUND SYSTÉM (12 reproduktorů, digitální equalizér)
  • MDI (Media Device Interface)

 

 

AMUNDSENA jsem vůbec nechtěl, ale kvůli SOUNDSYSTÉMU jsem si ho tam musel dát ( a nebo BOLERO, které je levnější o 800 Kč ). Stejně mám v plánu ho vyměnit za COLUMBUSe, tak mám alespoň přípravu (GPS anténa, atd ...)

 

post-133-1273174034_thumb.png

Odkaz ke komentáři

Ale, že by nám facelift nějak závratně voněl se řící nedá, ale spíš ten pocit, že přijdeš do salonu a vidíš tam octu přesně tu samou co máš objednanou jen má navíc zadní stěrač a PDC a ty jsi naštvanej, že to nemáš a prodejce řekne to je vaše, super pocit, jo a pro auto jet vlakem z Prahy do MB osobáčkem:-))))

Odkaz ke komentáři

Moc jsem Yetiho nesledoval, protoze me tento model nezaujal a nekteri asi nasledujici info znate.

Dnes jsem vsak ze zvedavosti nakoukl do konfiguratoru, abych zjistil co je za priplatek a koukam:

  • Bi-xenony (nepujde cocka do OII svetel ?)
  • Panoramaticka strecha
  • Parkovaci asisten se siganlizaci vpredu a vzadu (sam parkuje)
  • 3-ramenny multifunkcni volant s manualni prevodovkou ( u OII jde pouze v kombinaci s automatem :) )

 

Proc tyhle veci taky nejsou v OII dostupne ;) ?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...