Přejít na obsah

Kullyho Rychlá Střela


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Kluci jak funguje ten senzor kvality vzduchu nebo jak se to jmenuje ? Ja jsem zatim jeho funkcnost nepostrehl. U tlacitka vnitrniho okruhu mam rozsvicenou ledku tu vpravo coz by mel byt ten senzor, ale stejne jsem si vzdycky musel ten vnitrni okruh nakonec zapnout rucne. Da se nejak poznat kdyz se automaticky sepne ? (treba jina barva diody ?)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Jj, Schladming. Snehu tak akorat, ale uz to celkem taje. Tak snad ti to vyjde a jeste neco napadne. My jsme meli pocasi uplne super, celou dobu jasno a teplo.

Byli jsme se podivat i na Dachsteingletscher v nadmorske vysce 2 700 m a fakt paradni rozhled. Doporucuju se tam zajet alespon kouknout.

tam je to hezký, taky jsem tam byl, ale v létě, byl jsem i z druhé strany, kouzelná dovolená, jezera, městečka, solné doly .....

Odkaz ke komentáři

Takhle na prvni pohled to nevypada jako nejaky hi-tech-vykonny supersvitivy ledky zrovna... :-)

 

Asi by chtelo to videt v realu v ty A8, co to ma delat a jak to vlastne funguje... podle tech fotek co jsem zatim videl tam bude tech barevnejch svetelnejch zdroju vic, nez jen lampa na strese a tyhle svetylka...

Odkaz ke komentáři

Dneska jsem tak na rychlo otestoval to svetylko z Audi A8 a na to jak jsou ty ledky malinke to sviti dost. Zkousel jsem to v mistnosti ve tme a myslim, ze pro osvetleni (spis takove lehce decentni) by to stacilo. Samotne svetylko ma 4 vyvody. Jeden je spolecne minus, druhy je plus od jedne ledky, treti je plus od druhe ledky a ctvrty neni vyuzity (opravdu neni s zadnou soucastkou nijak spojen).

Takze svetylko sviti bud bilou barvou nebo zlutou (popr. obema) coz me zklamalo. Cekal jsem tech barev vic

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...