Přejít na obsah

(OI) Škoda Octavia RS (Jordův žluťas)


Jord

Doporučené příspěvky

Prodám Škoda Octavia RS 1.8T 132kW 180k, r.v. 09/2004, dovoz Německo, barva žlutá pastelová, najeto poctivých 94000km+, navigační systém NaviDX(CD mapa ČR 2011), interiér dělená kůže, xenonové světlomety, Climatronic, 4x airbag(deaktivace airbagu spolujezdce), tempomat, palubní počítač MaxiDOT, vyhřívaná sportovní sedadla, el. ovládaná všechna okna a zrcátka(vyhřívaná), el. střešní okno, elektronická stabilizace podvozku(ESP), protiprokluzový systém kol(ASR), antiblokovací brzdový systém(ABS), dešťový senzor, dálkově ovládané centrální zamykání(včetně dojezdů oken z DO), mlhovky, alu kola Škoda RS spider černá barva (2x bezbarvý lak) +zimní pneu (obě sady zánovní). Pravidelný servis Škoda (servisní knížka vedena do 75tis km, předepsané výměny náplní a filtrů). Garance původu+stavu km, kompletní dokumentace z Německa a 2x klíče.

Bezproblémový stav, ojedinělý zachovalý kus v ČR.

 

Provedené úpravy:

• chip na 154kw 295nm

• výměna zadních kotouču (Zimmerman) + brzdových destiček (Ferodo Thermo Quiet) – červen 2011 + vodící čepy – září 2011

• nové plné silentbloky předních ramen – audi TT

• výměna oleje a filtrů (vzduchový, palivový, olejový) – červen 2011 (olej castrol 10w60)

blow off ventil original Forge R split

• lízátko cupra R

• zástavba hudby = vytlumené přední dveře + komponenty repro uDimension; subwoofer Infinity + zesilovač Carpower; autorádio cd/mp3/usb Kenwood

sluneční folie na okna Llumar – 20% propustnost předek + zadek

• černá folie na sloupky

 

Cena: 229 000,- komplet jak je (+ navigace DX a mapa ČR) + hudba - nebráním se rozumné dohodě :palec:

 

Úprava ceny:

- audio zástavba (sw + zesilovač + komponenty) = 7 000,-

- blow off ventil = 3 000,-

- navigace DX = 5 000,-

- autorádio Kenwood = 3 000,-

 

 

Cena po úpravě: 211 000,-

 

Kdo zná, zná. Ví jak se k autu chovám, více a celá historie, více fotek, v mém vlákně http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=8970

 

K vidění v Praze, více info po SZ nebo j.jord@seznam.cz

Tel: 777 530 300

 

123.jpg

1234.jpg

123a.jpg

123b.jpg

123c.jpg

123d.jpg

post-11877-0-84278100-1316466582_thumb.jpg

post-11877-0-80562400-1316466611_thumb.jpg

post-11877-0-56887000-1316466790_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Jord
Odkaz ke komentáři

Můžeš, tajný to není, auto je super - to bez debat, ale bohužel jsem nečekal, že za 4-5 měsíců najezdim 20tis. Na to je ho celkem škoda. Rád jezdim na chaty do přírody a nechci žluťase trápit. Chtěl bych aby se prodal před zimou a někdo ho uložil do garáže měl ho pro radost, když už se povedlo ho takhle zachránit a zachovat. Udělal jsem z toho pěkný auto - dle mě :) ale s tím, že to bude daily car, jsem opravdu nepočítal.

 

Další faktor je stěhování do rušnější části Prahy, kde by bez garáže žluťas asi moc dlouho nepřečkal, samozřejmě překážka by to nebyla ale už to by mi to nedalo klidný spaní.

 

Dál budu na 90% rozjíždět vlastní business, takže lítačky po praze a po celý republice, ne-li občas do zahraničí a tohle s rsem? = špatný svědomí. Druhý auto zatím neutáhnu ani nechci, tak jsem se rozhodl takhle. Lehký rozhodnutí to není, protože mi to auto fakt přirostlo k srdci, myslim, že je to i vidět :wub: :lool:

 

Toť suma sumárum můj příběh :pivo:

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...