Přejít na obsah

Jordův žluťas RS


Doporučené příspěvky

Tak a je to tady. Tímto zdravím všechny členy (členky) klubu, jsem mezi Vámi :-)

 

Po několika týdnech schánení mé vysněné ORS, jsem dostal nabídku na žlutou RS.

Parametry:

Škoda Octavia RS 1.8T 132kW 180k, r.v. 09/2004, barva žlutá, najeto 85000km, navigační systém NaviPlus(CD mapa ČR 2011), interiér dělená kůže, xenonové světlomety, Climatronic, 4x airbag(deaktivace airbagu spolujezdce), tempomat, palubní počítač MaxiDOT, vyhřívaná sportovní sedadla, el. ovládaná všechna okna a zrcátka(vyhřívaná), el. střešní okno, elektronická stabilizace podvozku(ESP), protiprokluzový systém kol(ASR), antiblokovací brzdový systém(ABS), dešťový senzor, dálkově ovládané centrální zamykání(včetně dojezdů oken z DO),sportovní výfuk, sportovní volant, řadící páka a ruční brzda v kůži, loketní opěrky, autorádio, mlhovky, alu kola Škoda RS 17"+zimní pneu (obě sady zánovní). Celkově velmi zachovalý, nebouraný sportovní vůz, po prvním majiteli, pravidelný servis Škoda(servisní knížka vedena, předepsané výměny náplní a filtrů). Garance původu+stavu km, kompletní dokumentace a klíče.

 

Po přečtení jsem zajásal, že je to ta "pravá" než jsem uviděl fotky. Původní majitel byl totiž těžký "tuner" a celé auto bylo oplastované viz:

rstm.jpg;

 

to byl první šok. Menší šok byl, že auto nyní vypadá takto

rs1m.jpg.

 

Nicméně pořád mě to odrazovalo, protože jsem chtěl originální stav. Přel jsem se s technickými parametry - co si budeme povídat, ten r.v. a kilometry, serviska, jsou hodně lákavé. Nicméně jsem si řekl, že počkám na další kus. Po týdnu hledání a rozhodování jsem si sjednal schůzku u dovozce této prozatím "krásné" octavie. Byli jsme dohodlí, že prahy budou dole, mřížka se vrátí originál s lakovanými lištami. Po příjezdu na mě koukala krásná prdel žluťase a už jsem věděl, že si ji odvezu domu. Prahy sice nebyly dole, ale svépomocí jsme je dolu dostali (přilepeno to bylo neskutečně). Po hodince se podařilo prahy sundat, na originálech zůstala tuna silikonu a lepidla. Tahokov v nárazníku byl naštěstí jen "na oko", pod ním koukaly originální plastové mřížky.

 

Co se týče nynějšího stavu: nárazník OK, mřížka chladiče milotec - okamžitě půjde do pryč, jakmile seženu adekvátní náhradu. Prahy chtějí omýt, snad to půjde. Střední díl výfuku a koncovka jsou komplet nové + zadní světla. Interiér je krásně zachovalý

 

Plánované změny / úpravy:

- Možná bude špatná nějaká hadička k turbu, přijde mi, že to moc netáhne, ale asi jsem zmlsanej :-)

- Narovnat spodní díl prahů na podvozku, jsou zohýbané jako prase díky tuning náhražkám - snad zmákne šikovnější klempíř, já na to raději šahat nebudu :smich: .

- Zadní brzdy komplet - trošku nám to rezne (časem půjdou i přední)

 

Zatím první fotka z balkonu: (více nafotím, až bude pěkně a budu moct jezdit)

rso.jpg

 

Jinak další fotky:

vcelka.jpg

vcelka2.jpg

 

origo maska konečně v laku :angry:

maskaa.jpg

 

pár foto interieru :angry:

i1.jpg

i2.jpg

i3.jpg

i4.jpg

Upraveno uživatelem Jord
Odkaz ke komentáři

Krasne jsi ji zuslechtil! :lol::angry: tomu prvotnimu zdeseni se vubec nedivim..Na druhou stranu mas muj obdiv,ze jsi do toho sel a pustil se touhle cestou,protoze to dat zpatky do kupy tak,jak to ma byt,musi bejt peknej voser.. :(

Ted uz vypada,tak jak ma! :angry:

Preju hodne stastnych a spokojenych kilaku.. :smich: Kdyby chybel vykon,doporucuju chip SportMotor,co jsem mel ja,auto tahlo pak jak bejk.. :palec:

Upraveno uživatelem Martyp
Odkaz ke komentáři

Hej to auto já znám. Zrovna na ni koukám z okna :smich:

Ta stříbrná hemelka s černou střechou (na fotce z balkónu) je moje, tak kdybys někdy parkoval vedle tak bacha ať mi to nepodřeš :angry:

Jinak nádherná žlutá, takhle hodně žlutý RSo jsem ještě neviděl. To skoro vypadá jako by ke konci výroby změnili odstín.

Gratulace sousede :angry:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Přesně to znám, rodiče si koupili nového žigulíka, 2106 (1600) byl tehdy ten nejlepší. Postavili i kvůli němu novou dvougaráž a pod trámy na strop se natloukl heraklit (nebo jak se to jmenovalo) a udělala se hezmá stropní omítka. Asi po dvou letech co to bylo postaveno šel taťka jeden den do garáže (s autem se jezdilo tak 1x do měsíc, měli jsme ještě jiné) a strop o ploše  tak 3m2 spadl na auto. Nějací parchanti zvrchu vyžrali celý ten polistyrén, zůstala tam jen ta vrstvička rábicu a jednou to už nevydrželo ... . Takže náš klenot utrpěl pár šrámů. 
    • No ty kravo, tak to je teda stesti jako prase! 🙂
    • Příběh "Jak mi globální oteplování zachránilo auto". Protože bylo teplo, tak už jsem samozřejmě jezdil a měl jsem auto 3 týdny na dvoře... když nehlásí nějaky mordor nebo krupobití, tak to mám radši po ruce, když ta garáž není u bytu ... No, a jak ted hlasili a pripadny snezeni, tak jsem auto predminulou sobotu umyl a měl v plánu ho schovat ... přijedu ke garáži, otevřu a tam tohle překvápko ze stropu ... jakože, nevím, kdo při mě stál, ale fakt štěstí :-) Tak jsem zase odjel na dvorek, sníh nesníh ... lepší než mít na autě tohle... některý kousky byly silný tak 2 palce ... No a budu mít teda jinou garáž...
×
×
  • Vytvořit...