Přejít na obsah

centrál


felda

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

mám Oct, 1998,74 - při zamykání klíčkem to někdy cvakne 2x a LED bliká, někdy jednou a nebliká. Vyjímečně zamknu jen řidiče.Mám pocit že to závisí jak moc přitlačím klíček v konc. poloze.

Prosím tedy :ad.1 věta první - je to vada nebo něco dělám blbě.

2 v případě výměny asi nelze jen prohodit a je třeba něco přeprogramovat,ev. měnit i zámek levých dveří?

 

Děkuji Mirek

 

Ještě já - samosebou těch druhých dveří - spolujezdce, levé jsou ty moje.

Odkaz ke komentáři
  • o 7 měsíců později...

Sice to není zrovna moc aktuální reakce na problém, ale mám stejný vůz a stejné problémy s centrálem.

Někdy spolehlivě zamknu auto a LED bliká, jindy nikoliv. Spolehlivě zamknu auto kufrem. Už se mi na tom vyučilo několik elektrikářů, občas to jde, občas ne. Taky asi záleží i na počasí, asi bude někde v nějakém spoji či konektoru nějaký studeňák. Blbě se to hledá, když to někdy funguje, někdy ne. A poradit konkrétní problém to taky asi nejde.

Jen hledat a hledat palec.gif

Odkaz ke komentáři

skusil bych rozebrat zámek u řidiče proměřil a proletoval mikrospínače dále pokud sou elektrický okna tak nahlédnout do konektoru ŘJ bejvá tam voda a oxidace pak kousek rozplíst kabeláž co de do tý řj a tahat za jednotlivý dráty ta voda proteče dovnitř konektoru tam to vyhnije a zvenku není nic vidět-řešil sem ted u sebe.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...