Jump to content

Jordova paštika

Jord

Recommended Posts

Mnozí už viděli, někteří ne, tak dávám i sem - zakládám svoje vlákno. I když nevím jestli bude třeba, chci nechat pašika v sérii, ale kdo ví.. :huh:

1.9tdi 96kw

najeto 199780km - čekám jubileum

výbava: highline - chybí mlhovky, nevim proč, asi kvůli bixenům..půjdou dodělat

spotřeba: oproti rsu nádherná :-) zatím mám průměr 5,6l najel jsem s tim něco málo přes 1000km

co se chystá:

v úterý jdu na rozvody v zápětí se chystám na moravu k tdidrapkovi, kde proběhne kompletní prohlídka, možná čistění turba, možná chip :)

jinak na zimu už asi nic nestihnu, jen nějak pročistit interiér, přemýšlím o multifunkčnim volantu s tempomatem, kterej mi dost chybí

fotky už z tématu z rsem :) dneska jdu lepit spztku a rámeček do pr*ele

pasik1.jpg

pasik2.jpg

pasik3.jpg

pasik4.jpg

pasik5.jpg

Edited by Jord

Pěknej kousek a hezká spotřeba. Já tam teď mám průměr 7,1. Ale je to tím, že tady ve Švajcu jezdím hodně kopce, no a odolej se jen tak táhnout těma serpentýnama když jedeš nahoru. Jinak zvenku naprostý dvojče toho mýho. Co máš za výbavu, highline? Já mám jen trendline a mlhovky taky nemám. A ještě nemám vzadu na kufru nápisy, měnili mi na záruku celý pátý dveře, tak už jsem je tam nenechával lepit zpět, bez nich mi to přijde lepší. Schválně se koukni na okolí osvětlení SPZ, je to častá nemoc tohohle modelu

Pěknej kousek a hezká spotřeba. Já tam teď mám průměr 7,1. Ale je to tím, že tady ve Švajcu jezdím hodně kopce, no a odolej se jen tak táhnout těma serpentýnama když jedeš nahoru. Jinak zvenku naprostý dvojče toho mýho. Co máš za výbavu, highline? Já mám jen trendline a mlhovky taky nemám. A ještě nemám vzadu na kufru nápisy, měnili mi na záruku celý pátý dveře, tak už jsem je tam nenechával lepit zpět, bez nich mi to přijde lepší. Schválně se koukni na okolí osvětlení SPZ, je to častá nemoc tohohle modelu

no rezne to jako blázen, po zimě se na to vrhnu + přední blatníky zespoda

no nevim jestli to jen nechat přebrousit a laknout, asi jo, kdy je to v záhybu a zespoda, nový víko se mi nechce zbytečně :-) spíš ty blatníky asi kompet, nebo taky rozstřikem :huh:

jinak asi si budu dělat novou alcantru dopředu, ale potřebuju trefit barvu, nevíte někdo o někom?

• 2 weeks later...

Hezký hodnoty, já mám od Funa 170 PS a 398 Nm. Jede to pěkně, co?

moc pěkně, ještě jak jsem jel domu těch 400km po dálnici 160+ tak bych řekl, že se to zajelo ještě líp a budou tam o trošku lepší hodnoty :-)

jenom mi začla v kolonách zlobit spojka, nevim jestli to je únavou po 800km, ale při rozjezdu začla cukat a v zařazených rychlostech při šlápnutí dřít

• 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

dám sem nějaký novinky:

tady ještě v normálním stavu

img_0341p.jpg

pak přišla dovča, auto stálo přes noc venku a nepříjemnost byla na světě:

306806_4178675634515_365956688_n.jpg

včera jsem si auto vyzvedl u vinicars (v pondělí jsem ráno odvezl, takže jeden den čístého času) a po kroupách ani památky

kroupy.jpg

navíc do rodiny přibyla mladší (starší :lool: ) neohrabaná sestra corolla - zánovní stav, 80tis najeto

1.jpg

• 2 months later...

jojo, ale nechtěl jsem to prodat. Inzeráty smazaný, na vw clubu jsem ho nechal jen tak a před týdnem mi volal pán, že je to přesně to, co shání, cenu nabídl slušnou, tak si dám přes zimu aspoň pauzu. A v létě uvidíme kolik bude financí, buď helmuta 330d, 530d nebo s60,v70 - ale uvidíme, co mi potom padne do okna :palec: