Přejít na obsah

octa by SERGY


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o měsíc později...

Čus, máš ho pěknýho :palec: Západ výbornej, akorát co ten datum tam. Jinak lízo tomu prospělo, maska skvělá, možná bych jí viděl spíš v klavíru, ale to je na vkusu.

Co si myslíte o tom rs předku na dvojkovejch octávkách? Mě příjde bez Zenithů a bez blue racing ( :prcprc: ) takovej tupej, nebo jak bych to řekl :lool:

Odkaz ke komentáři

Čus, máš ho pěknýho :palec: Západ výbornej, akorát co ten datum tam. Jinak lízo tomu prospělo, maska skvělá, možná bych jí viděl spíš v klavíru, ale to je na vkusu.

Co si myslíte o tom rs předku na dvojkovejch octávkách? Mě příjde bez Zenithů a bez blue racing ( :prcprc: ) takovej tupej, nebo jak bych to řekl :lool:

ten datum nevim jak se dava pryc jsem lama na photoshop :lol: nejakej sulin me to na fotaku nastavil a ja si toho nevsiml tak mam celou galerii s datumem :angry: :angry: jinak ted uz budu fotit bez datumu ;) hele k tej masce asi takhle sehnal jsem levnou carbon folii tak jsem to jen ukusil a zalibilo se me to ;) hele me see dvojka docela libi :rolleyes:

Odkaz ke komentáři

Já mám právě masku navíc, tak bych na to taky zkusil něco fouknout. Ale na tom tmavě modrym autě to tak splyne a nebude to nic moc mám pocit :angry: Stejně jako tmavý auto, tmavý kola... pak to z dálky vypadá jak na plecháčích :D Ale to je můj názor. Ty máš výhodu, že máš červenou, na těch světlejších barvách to vypadá uplně jinak.

 

EDIT: i když něco takovýdleho by to asi sneslo O:-) http://forum.octaviaclub.cz/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=52897

Upraveno uživatelem banana
Odkaz ke komentáři

Já mám právě masku navíc, tak bych na to taky zkusil něco fouknout. Ale na tom tmavě modrym autě to tak splyne a nebude to nic moc mám pocit :angry: Stejně jako tmavý auto, tmavý kola... pak to z dálky vypadá jak na plecháčích :D Ale to je můj názor. Ty máš výhodu, že máš červenou, na těch světlejších barvách to vypadá uplně jinak.

 

EDIT: i když něco takovýdleho by to asi sneslo O:-) http://forum.octaviaclub.cz/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=52897

ted jsem koukal na tu tvou a vypada fesne :palec: ja bych se toho nebal kdyz mas jednu nahradni tak zkus nejakou silenost ;)

Odkaz ke komentáři

Je dík. Napadla mě teď bílá lesklá, jenže s tim modrá/bílá už to začíná bejt pomalu trapný. Ale co má člověk furt vymejšlet :D No ať slouží a motor pořádně táhne, nech si to trošku přikrmit, když už :P

prikrmena uz je ale neco je spatne vypada to na trisky kamos ma 96ku PDcko a mel spatny trisky po vymene mu to zas jede jako prase :lool: takze zacinam pomalu setrit na novy :lol:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...