Přejít na obsah

Modely ŠKODOVEK


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
dobrý,mě zajímají jen origa, i tak je jich dost,zvláště když beru všechna měřítka... a pokud by někdo viděl kanárkově žlutýho superba I AAA taxi 1:72 tak mi ho prosím hned vemte nikde jsem ho neviděl,díky

 

chlapi ,kdyby jste ho viděli někde na netu dejte vědět, díky už mi jich chybí jen 12 a mám všechny 1/72 jo a slovenskou policii v tomhle měřítku taky...díky

brzo dám foto všech 1/72 :blink: a pak jdu na 43 :-)

Odkaz ke komentáři

aha, já měl toho vínovýho :-)

jinak dneska díky svátku rozšířená sbírka o : octavia II.gen taxi 1:72 a vojenskou policii octavky kombi a hatback a roomster limited s prasátkem (pouze 144ks) :huh: takže z 72 mi chybí 9 z toho 4 jsem nikde neviděl tak uvidíme a ještě nový yetti.... a zítra fabie telekom ( vyrobeno 216 ks) a ještě asi klapne ta fabie se srdíčky ( taky jen 144ks) a pak dlouho nic :-)

Upraveno uživatelem škodik
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

každopádně má bod za nápad, kdyby nespěchal bylo by to ně čem jiným. Ono kdyby se rozhodl udělat maloserii nechal si udělat profi obtisky a i většina věcí se dá dohnat nebo udělat forma....

 

hele,jak je máte seřazený? Přemýšlím jestli dát třeba k sobě všechny policajty nebo to mít seřazená po modelech ,prostě jen řada fabii pak octavek atd...? nějak se nemůžu rozhodnout mám dilema....

Upraveno uživatelem škodik
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Hoši, asi rozprodám svojí sbírku Abrex Škodovek.

 

Naprosto mne uchvátily ty TATRY, co jsou ve vedlejším topicu a došel jsem k tomu, že nemůžu sbírat vše najednou a že pro mne ty Škodovky nejsou tak atraktivní. Jen přemýšlím, jestli těch přibližně 150 modelů mám zkusit prodat naráz nebo po částech.

Odkaz ke komentáři

Řeším i problém s kapacitou vitrín - mám dvě bertby z IKEA, jsou plné tak, že nějaké kultovky teď stojí venku, IKEA už je nedělá, navíc nechci mít celý pokoj plný vitrín a poliček.

 

Zatím mám 3 měsíce na přemýšlení, na dálku bych sice mohl prodávat, fotky tu mám, ale nechci doma šikanovat rodiče s balením, takže uvidíme. Ale včera jsem opravdu večer ležel a zjistil, že Škodovky jsem začal sbírat jen proto, že Tater tenkrát moc nebylo, slovy dvě. Teď si naopak dokážu představit vitríny s Tatrama a škodovky prodat.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...