Přejít na obsah

Modely ŠKODOVEK


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Z té svojí letos budu dělat Škodu 130RS, snad mi to vyjde v dubnu, už se těším!

 

EDIT:

Jedná se o ručně vyráběný model Škoda Fabia S2000 (FL2010) v měřítku 1:18. Jedná se o vůz posádky Hanninen - Markkula z Rally Sanremo 2010. Tento speciální rezinový model je vyráběn pouze na objednávku s dodací dobou 1 měsíc od objednání. Jedná se o zakázkovou výrobu, modelů bude k dispozici celkem cca 40 ks. Model je pevně umístěn na černé plastové podstavě s průhledným perspex boxem, opatřen popisem v imitaci hliníku a detailně zpracován. Při objednání zcela výjimečně požadujeme platbu předem. Model Vám po dokončení osobně přivezeme v pevně stanoveném termínu.

Odkaz ke komentáři
Taky bych chtěl, zkus nějakou inspiraci a rady na http://www.modelforum.cz/ - pokud již neznáš. Někteří modeláři mimo moje chápání http://www.modelforum.cz/viewtopic.php?f=155&t=23339

Já nedávno brouzdal po Tamyia fóru a když jsem viděl traktory od Bruderu předělané na RC, nebo kompletně vyrobené RC modely, tak jsem málem spadl ze židle...

 

Jinak dík za odkazy, určitě kouknu.

Odkaz ke komentáři

Jelikož pracuji v oboru zemní práce dostal jsem již dávno s kolegou pozvánku na den s Caterpillar. Nějak mě to nebralo jelikož se stroji člověk přijde denně do styku a ani jsem tam nechtěl. To, co jsem tam viděl, spadly mě 2 brady :palec: . Na hromadě písku modely v měřítku cca 1:10, něco na elektro něco spalovák, fuknkční hydraulika, u aut a strojů zvukové moduly. Tatra couvala k bagru (pípala, zabrzdila-světla, odfouknutí) bagr zatroubil, začal nakládat, zvuk úžasný. Žádné takové zkoprnělé pohyby strojů, vše nádherně plynulé.

Odkaz ke komentáři
Zajímavý, ale vzhledem k ceně je to opravdu pro extrémní nadšence...
Spíše by mě zajímal původ modelu. Aby to nebyla klasika nastříkaná třeba hnědou matovou barvou. Jinak cena šílená, jak si psal prostě to zkouší.

Tak Yeti z hlíny se samozřejmě neprodal, ale už chápu kde ten člověk vzal tu cenu - před dvěma měsíci prodal skříň za korunu, tak se asi snaží dostat zpět lowe :palec: Prodává i kalendář Borhyové z roku 2008 za 9999,- Kč ;)

Odkaz ke komentáři

Nápad s eshopom Abrexu schvaľujem, ale treba dať pozor pri nákupe - neviem ako v CZ, ale u nás sa objavujú ako keby modely 2. a horšej kvality, pri kúpe v kamennej predajni človek z tých zopár čo majú k dispozícii vyslovene musí vyberať ten, ktorý je najmenej vadný (pretože každý má nejakú vadu).

Odkaz ke komentáři

U Jelínka jsem si naposled pořídil facelifty Fábií II a Roomu, teď mne tam nic nezaujalo a řádil jsem na aukru.

 

Ale už jsem si sám říkal, že musím brzdit, prt. nakupovat bys mohl pořád a nikdy nebudeš mít vše, co bys chtěl. takže mimo jiné i některé modely obměňuju a ty původní prodávám.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...