Přejít na obsah

Modely ŠKODOVEK


Doporučené příspěvky

Tak na německých stránkách (odkaz ze stránek Abrexu) se objevila Škoda 110 1:43 .. http://www.modell-shop-online.de/ stačí tam zadat do produktů Abrex.

 

Skoda 110L (S100) 1972 hellgrün 1:43

Hochwertiges Sammlermodell von ABREX

Art.Nr. 143ABS-701HD

Maßstab 1:43

NEUHEIT - Noch nicht lieferbar.

Vorbestellung ist möglich.

 

 

 

Zur Zeit nicht am Lager

Dieser Artikel ist noch nicht lieferbar oder bei uns im Moment vergriffen und hat ggf. eine längere Lieferzeit. Geplante Liefertermine von Neuheiten finden Sie in den Produktinformationen. Bestellung ist möglich.

16,95 €

Preise inkl. MwSt., zzgl. Versand

Upraveno uživatelem Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Tak tady je moje sbírka škodovek O2,O2 Combi,S I a SII :pivo:
to jsi zabarvoval lihovkou, nebo jsi to rozebral a sklíčka natřel?

Ty kráso, hustý! Myslím, že ty dvě pobouchané okty co mám neprodám, ale zkusím si s nima taky pohrát :-)

 

Tak to jsem se přehlédl, za to se omlouvám :lool: ..jinak o Š1000 to je jasná věc, že na trhu jsou. Jde o to, že včera jsem na německých e-shopech už našel Š110, což mi přijde od Abrexu docela nechutné..viz pár příspěvků výše.

V tom reichu si jí sice můžeš koupit, ale taky ti jí zatím nedodají, chápu-li to správně.

Odkaz ke komentáři
Tak konečně od Abrexu Fabia II ksichtlift v rallye green met. . Jsem asi první, kdo ho sehnal . Jen škoda že Abrex podražil - ceny jsou vyšší o 50,-

Tak jsem při služební cestě v pátek u Jelínka také přibrzdil a dvě FII FL pořídil. Ale upřímně, když porovnám kvalitu těchto a původních FII, to si snad Abrex dělá srandu..ono i na té fotce tu se stačí podívat, jak tam krásně sedí to přední okno ;)

Odkaz ke komentáři

Koukám, že podobné vitríny maj všude a já si myslel, že to byla jen specialita Ikea.

 

Včera večer jsem neodolal a objednal si 3, resp. 4 modely, ale rozhodl jsem se, že prodám některé z těch co mám, nepotřebuju 2 předFL roomstery jen v jiných barvách a třetí FL k tomu, apod., aspoň nebudu řešit kapacitní problémy :-)

Odkaz ke komentáři

Sice jí je terpve devět měsíců, ale nedávno vyzkoušela odstrkovací motorku u dětí u tety a byla z toho naprosto unešená, takže jí o ten zážitek prostě nemůžu připravit:-)

 

Je to nejen stylové, ale má to navíc schovaná kolečka, takže si nepřejede nohy, ještě to troubí, co víc si přát :-)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...