Přejít na obsah

Octavia né a né nastartovat


Doporučené příspěvky

Zdravíčko pánové,

 

Doufám, že mě neukamenujete za mojí otázečku. V neděli se mi poprvé stalo , že jsem měl vážnější problém při startování v -3. Ale asi tak na třetí pokus to chytlo. V pondělí bylo -10 a chytlo to hned na poprvé. Odpoledne už jsem to štěstí neměl. Auto mi už stojí tři dny v mrazech. Koupil jsem do něj novou baterku, žhavící svíčky nafta je tam do -30 :D Ale potvůrka furt nechce chytit. Startér točí, relé na žhavky spíná, palivové a vstřikovací čerpadla jedou. Nevěděl by někdo co s tím ? Nebo kde dále hledat problém ? :D Včera jsem to dotáhl do garáže a baterku dal nabít. Ale je to furt stejné. Nemůže třeba po výměně těch žhavících svíček stávkovat palubní počítač ? ...

 

Děkuji :D

Odkaz ke komentáři

Tak po dvou dnech stání v garáži kde bylo 18,5 stupně auto chytlo :D Ale.. Mělo nepravidelný chod, jak na volnoběh tak i za jízdy. Něco v něm klape ale výkon má stejný.. Co jsem auto zaparkoval u baráku a druhý den chtěl nastartovat tak zase nic. Řve na mě olejnička a ppo následné kontrole oleje a oblíhlídnutí motoru jsem nic nenašel. Kolega má podezření na vadné olejové čerpadlo. Nevím co jsi o tom mám myslet. Doufám , že mě nebude čekat GO motoru.. Na pondělí budu mít půjčenou diagnostiku tak snad zjistím něco víc.. Snad to bude jen nějaká prkotina.. Jinak děkuji za rady..

Odkaz ke komentáři

Zdravíčko,

 

Tak diagnostika nic neukázala. Elektro v motoru je v pořádku. Můžu si za to udajně sám :D Že jsem tankoval nekvalitní naftu. Tankuju na OMV... Bral jsem normální naftu než udeřily silné mrazy. A po té jsem bral diesel maxxmotion.. Tak to ted můsím někde nechat rozmrznout a vyměnit palivový filtr.. Po té už by to mělo chodit normálně a tankovat jen Vervu na benzině..

Odkaz ke komentáři

Zdravíčko,

 

Tak diagnostika nic neukázala. Elektro v motoru je v pořádku. Můžu si za to udajně sám :D Že jsem tankoval nekvalitní naftu. Tankuju na OMV... Bral jsem normální naftu než udeřily silné mrazy. A po té jsem bral diesel maxxmotion.. Tak to ted můsím někde nechat rozmrznout a vyměnit palivový filtr.. Po té už by to mělo chodit normálně a tankovat jen Vervu na benzině..

Zdravím.

Měl jsem asi ten samý problém.Před výměnou filtru je dobré zkontrolovat jestli jde nafta do filtru z nádrže.Já jsem měl totiž ucpané sítko v nádrži po dvanácti letech provozu,které jsem vyčistil a auto zatím jede.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...