Přejít na obsah

Holyho Silver Ghost


Doporučené příspěvky

Taky dám pár foteček

Je to dovoz SRN, r.v. 2005, MR 2006, při dovozu měla najeto málo přes 84.000. Výbava Elegance + něco navíc. Více na mejch stránkách, viz podpis.

Koupil jsem jí vloni v červnu, po té co mi do Fábie zezadu napochodoval Focus rozjetej na 100 km/h a natřikrát jí zlomil. ( http://fabia-joy.wz.cz/posledni.htm )

post-25-1245696890_thumb.jpg

post-25-1245697090_thumb.jpg

post-25-1245697132_thumb.jpg

post-25-1245697156_thumb.jpg

post-25-1245697168_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Holy
Odkaz ke komentáři
Pěkný autí ;)

Koukal jsem na fotky z té nehody, to musela být šupa jako sviňa. :(

Jo to byla...zádama jsem zlomil opěrák...měl jsem je pak fialový, jako by mě někdo přetáh bejzbolkou...my jsme stáli...známej spočítal, že v okamžiku nárazu na nás působilo přetížení stejný, jako na kosmonauty když startuje raketa...

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Tak mám za sebou první "garančku" v autorizovaném servisu a taky mám první české razítko v servisní knížce :lol:

Poslal mě PP zhruba ve 113.000km, takže od poslední kontroly, která byla ještě v SRN, najela octa ca 29.300km. Prohlídku jsem nechal udělat v aut. servisu. Olej jsem měl vlastní ( VW507.00) a nebyl s tím žádný problém.Protože jsem dával auto do servisu v úterý a odjel na seminář, mohl jsem si ho vyzvednout až ve čtvrtek. A aby nestálo na parkovišti zadarmo, nechal jsem kompletně vyčistit interiér umýt kastli a navoskovat.

Komplet prohlídka, včetně testu aku., výměny brzdovky, vyčištění, umytí, mě stála 2450Kč. Všechno bylo v pořádku, dokonce i aku prošel startovacím testem s výsledkem 100%. Vzhledem k tomu, že byl vyroben ve 25 týdnu roku 2005, je to výsledek velmi dobrý...podotýkám, že je to Akuma.

Po vyjetí ze servisu jsem si všimnul, že mi na přístrojovce svítí kontrolka airbagu. Otočil jsem se a jel zpátky. Technik se mi asi třikrát omluvil, přitáhnul VAS a chtěl poruchu smazat. Bohužel se nezadařilo, tak mě odvezl zpátky do práce a auto si nechali v servisu. Po dvou hodinkách mi ho přivezli. Závada byla v propojovacím kablíku bočního airbagu v sedadle řidiče. Podle sdělení technika tyhle kablíky dost často odchází - lámou se v ohybu, při pohybu sedadla. Pravděpodobně při luxování interiéru se kablík dolomil, při styku s hubicí vysavače. Nicméně, škodovka má na tuto závadu opravnou sadu a servisní postup, takže mi byl zdarma vyměněn kus kablíku s konektorem.

V servisním protokolu je poznámka od technika, že nemám zapomenout jít v červenci na STK a že je nutné ve 120.000 udělat rozvody. Zároveň mi technik řekl, že pokud si sadu rozvodů, v odpovídající kvalitě seženu sám, není problém, v servisu mi rozvody udělají, samozřejmě se zárukou na materiál, práci i mobilitu.

Takže pokud někdo dodáváte kvalitní rozvody na moje auto, sem s nima ;)

 

Musím tedy opět říci, že jsem se službami servisu max. spokojený...oststně, jezdím tam už řadu let...a pokud si zachová kvalitu služeb do budoucna, nemám důvod jej měnit.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...