Přejít na obsah

Holyho Silver Ghost


Doporučené příspěvky

Ano, přesně tak. Koncern VW u tohodle motoru stanovil lhůtu na 120k km, takže pokud mi praskne rozvoďák ve 115 a mám řádně vyplněnou servisku, poženu to jako reklamaci. Stejně jako jsem hnal korozi kapoty a vadné těnění dveří s korozí lemů dveří. Všechno na záruku, uznáno bez problémů.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Ode dneška už mám zase Octu v cajku. Dali mi novej zadní nárazník a protože jsem měl i trošku oloupané "misky" okolo parkáčů, dali nový. Nárazník je jako novej. Faktura je na částku 16.700Kč vč DPH, takže žádná sranda. Měla by to zaplatit komplet pojišťovna, i když moje auto je už na hranici, kdy se začíná započítávat amortizace (5let/120.000km a já mám 5let a 3měsíce a 121.000km :palec: ). Podle technika bych se měl tabulkově vejít do skupiny bez amortizace. Pokud ne, budu požadovat úhradu amortizace po vinníkovi nehody. Jestli máte někdo s takovým postupem zkušenosti, rád se přiučím.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Díky Frigo :D

Octa dneska byla v servisu - při přezouvání kol jsem zjistil, že mi praskla manžeta na homo kloubu. Zároveň jsem potřeboval udělat geometrii na přední i zadní nápravě a tak jsem všechno svěřil prověřenému servisu Škoda. Vše vyřečeno, opraveno, seřízeno. Asi sem divnej, ale jsem s tímhle autorizákem fakt spokojenej.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
Hele to si děláš kozy s tim že v práci ti někdo ojel klíčem páté dveře???! To snad ne! Neřeknu někde na ulici ale v práci mezi svýma??? :smich:

No, už když jsem měl Fábii, tak mi rejpnul zadní blatník. Kolegovi novou Astru taky, dalšímu Polo, i Octu dalšího z nás. Poslední jeho akce - vyryl pí.i kolegovi na přední sklo Astry. Výměna - 12.000

Já mám na zadním víku dvě rejhy jako svině. Přes tu větší, hlubší a delší jsem nalepil geocachingovou ještěrku, tu druhou jsem nechal jak je. Ale sere mi to.

Kluci díky za hodnocení :smich:

 

Ještě detail

post-25-1301506561_thumb.jpg

post-25-1301507127_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zdar pane.

Pěkný to máš.... ;)

 

Já jsem teď obul Michelin Pilot Primacy 225/45/R17 91W na Pallass 7x17 ET 54 a zatím změnu nepociťuju (před tím 15-cky 195). Pravda mám s tím zatím najeto asi 500km.

Ale je to možný-jsou to širší kola=větší odpor. :palec:

Ale ten požitek. Nedá se to porovnat. Náš oř teď sedí jako prdel na hrnci :D

Odkaz ke komentáři

Díky Dodo. Taky jsem dlouho předlouho hledal a vybíral.

Dneska jsem jel bez rodinky do CV a zpět, tak jsem to trochu prubnul. Sedí to fakt parádně. Jednak jsou to hodně širší pneu, jednak jsou to 45 a taky mají menší ET, takže je auto "širší".

Bohužel jsem cestou zpátky viděl čelní srážku dodávky a osobáku...a už jsem jel jak pos...j. Brr

Upraveno uživatelem Holy
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...