Přejít na obsah

Trippling


ermish

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 5 týdnů později...

Trippling nainstalován, chybělo mi to po dlouhém ježdění s octulí 2 scout :) ve svojí jsem tuhle funkci blikání musel mět prostě taky.

 

Zapojení šlo v pohodě, jen jsem musel zavolat příteli na telefonu ohledně mínusu (z přerušovače mi to nešlo). Tak pod spínačkou byla matice, navedl jsem si gábl navíc a už to funguje jak má :palec:

 

jen mám na páčce (je nová, tak nechápu proč) asi slabší jedna strana, takže když se vrátí páčka z pravé strany, ťukne mi to levou :(

 

to se pořeší přiloženýmy kondíky a odpory. Na ty jsem si udělal malou DPS a strčil do kindervajca, nerad takové věci mívám navolno. Tak se těším až to bude funkční na 200%. Můžu doporučit :prcprc:

 

 

O2 má trippling z výroby...

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
  • o 4 týdny později...
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

souhlas. Koupeno, namontovano (nic není videt) a naprosta spokojenost. Tak jak to ma byt ..........

 

 

Ahoj - je to vec, ktera je za plastama a nejde videt - takze pouziti silikonu je rozumnej pomer mezi cenou.

Pokud vsak bude nekdo chtit - nemam po domluve problem s umistenim do krabky. Nicmene na funkcnost to nema zadnej vliv! :-)

 

 

 

A kabelaz .... nevidime zadny technicky problem a alobal je pouze z duvodu odstineni ( kdyz by nekoho zase napadlo - umistovat to do tesne blizkosti radia )

 

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...
  • o 5 týdnů později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Po problémech s českou poštou, která ztratila balíček s tripplingem a reklamace není stále dořešena, mi Ermish poslal druhý balíček a ten již dorazil tak jak měl. Včera jsem vše bez problémů napojil a suprovně to funguje! Nastavil jsem si o jedno bliknutí navíc, takže si to asi přejmenuju :rolleyes: ! Jinak naprostá spokojenost se zařízením i s komunikací po e-mailu ! :palec:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...