Přejít na obsah

vyfuk 1,8T 4x4


drake

Doporučené příspěvky

  • o rok později...

Já jsem nyní namontoval tento výfuk a je to skvělý. Perfektně sedí, dokonce mají i sváry povrchově ošetřené a cena za komplet (druhý díl + koncový díl) včetně dopravy za 1600 Kč je bomba. Uvádějí životnost 3-4 roky, ale i kdyby vydržel jen dva roky, tak za ty peníze je to super. Doporučuji jako skvělou alternativu k předraženému originálu a navíc objednáváte z ČR a měl jsem výfuk do dvou dnů doma. https://www.eko-raj.cz/eshop/vyfuky-pro-automobily-komplety-a-sady/289--vyfuk-skoda-octavia-18i-turbo-20i-a-19tdi-4x4-2001-2004-montazni-sadakomplet.html

Odkaz ke komentáři
V 9. 5. 2019 at 12:49, Martin ASV napsal:

No nevím,mám origo 14let,640tis km a je jako nový.

Já mám necelých 300 a už byl několikrát vařený. Navíc když jsem ho sundal, našel jsem začínající díru na horní části, kam není vidět. Asi záleží na tom, kde se s tím jezdí, jak moc solej atd, atd. Taky jsem slyšel, že někomu vydrží 10 let, někomu 12, někomu 8. Je to zkrátka jak komu a jak kde. Vzhledem k tomu, že nepředpokládám, že tohle auto budu mít dalších 10 let, byla náhrada za originál za tuhle cenu jasnou volbou. A i kdyby ne... tak kdybych koupil za 10 let 3x střední a koncový díl v náhradě, jsem celkově na polovině ceny za pouhý jeden koncový díl v originálu.

Odkaz ke komentáři
  • o 4 měsíce později...

kúpil som koncový diel na edex.com.pl S dovozom na SK nebol problém. Akurát len to že chceli platbu predom na účet. 36,-€ za kocový diel a 15,-€ za poštovné. Keďže celá komunikácia prebehla cez email, zaplatil som. Výfuk prišiel do 4 pracovných dní. Sedí ako uliaty :-)  . . . akurát že po namontovaní sme zistili že je deravý aj stredový tlmič 😞 deravý je zhora, nebolo vidieť. no nič, už je objednaný aj stredový diel....takže edex.com.pl odporúčam.....foto pre motiváciu 😄

IMG_20191003_154318.jpg

IMG_20191003_154324.jpg

IMG_20191003_154328.jpg

IMG_20191003_154308.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

To jsem na tom podobně. Jen tam ještě mám jedno koleno a díru nad nimi tak poloviční. R.v. 2001 116tkm. Pablo790 sem dával na jaře odkaz https://www.eko-raj.cz/eshop/vyfuky-pro-automobily-komplety-a-sady/289--vyfuk-skoda-octavia-18i-turbo-20i-a-19tdi-4x4-2001-2004-montazni-sadakomplet.html Cena i s dopravou 1600kč je super jen nevím jestli je to kombi nebo sedan nafta nebo benzín. Kontaktoval jsem jeho do SZ i prodejce kt. je v CZ, ale zatím bez odpovědí. Nevíte jsou tam rozdíly nebo ne ? Co jsem nšel na netu nebo se doptal u známých mechaniků každý tvrdí něco jiného. A mám v tom akorát chaos. Poraďte někdo prosím než do něčeho půjdu díky moc.

_MG_4416.JPG

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...