Přejít na obsah

Výměna kostí stabilizátoru


Guest Atila

Doporučené příspěvky

Měnili jste někdo (osobně) kosti stabilizátoru?Koupil sem u Jeldy kosti a chci si je o víkendu vyměnit.Nevím jestli budu muset vypodložit nějak stabilizátor,a jak podržet ten čep na kosti,aby se neprotočil.Jsou na to nějaký přípravky?

 

 

Díky.

Odkaz ke komentáři

Tak kosti jsem vyměnil,ale šlo to dost na hovno.Jednu hvězdičku sem přetrch,tak sem koupil novou a tu sem si nechal jen na utahování.Starý kosti sem vyřezal rozbrusem.Bylo to zarostlý jak kráva,že nepomohl ani sprej na povolování zarezlých šroubů.

Fakt nic moc.Trvalo to asi 1,5 hod.

Odkaz ke komentáři

Já podstivých 100tis, ale od začátku na 17" a ted 18" ale moc špatný nebyly, ale ceny dílů na škůdku jsou srandovní (kus 180,-) tak jsem to vyměnil, navíc mě vlevo něco lehce klepe, tak to při těch cenách měním samo v páru, kuláče jsem taky vyměnil, ještě čepy řízení, teď to uložení stabíků a silenbloky ramen.A snad to bude OK, dělal jsem to na všech autech a na Fabii a na OII to dělám s radostí, díky cenám. ;)

Odkaz ke komentáři

kolem těch 200t km je hranice životnosti, záleží samo na podmínkách v jakých auto jezdí atd.

kosti jen zkusim povolit, jak nejdou, tak řežu matku, nemá cenu se s tím trápit. Jako nové doporučuji originál, nejhorší byla nějaká kaše z kelly, co si zákazník donesl po 20tkm na výměnu...

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...
  • o 7 měsíců později...
  • o měsíc později...

Chlapi zdravím

Mám takový technický dotaz, nevím jestli se to už tu řešilo nebo ne, tyč stabilizátoru, mám oct 1.6 99, myslíte si že ta tyčka ztratí pružnost po tolika letech? Že se unaví jak třeba pružina od tlumiče, že potom v zatáčkách a pak a při nerovnostech, že je to pak třeba měkčí, není to tak jak když je nová? Jen mne zajímá jestli někdo třeba měnil a měl možnost pozorovat jestli vůbec nějakou změnu.

Dík

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...