Přejít na obsah

Spookyho "Octloukánek"


Doporučené příspěvky

Tak mě vorlajz hrozně vynadal jak je možný, že tu nemám svoje vlákno. Když jsem mu odvětil, že nemám fota auta tak mě slíbil focení,ale nějak zapoměl... :lol: Takže abych mu udělal radost tak jsem si to vlákno založil a hnedka jak bude trochu počasí tak uděláme nějaký fotečky a dáme je sem :palec: :) ;)

Upraveno uživatelem Spooky1
Odkaz ke komentáři

Jo a aby byla alespoň malonko představa...

 

 

Jedná se o liftbacka, face. 1,9TDI 66kW, barva šedá základní metalíza. Jelikož je přední nárazník trochu odrbán, je v plánu ho z jara opravit jak nejlépe půjde. Chystám se nechat domontovat tempomat, snad vyjdou xenony. Prozatím vyměněn podvozek za KW -35/-35. K podvozku patří samozřejmě pořádný kola který dělaj auto, takže na příští sezonu jsou v plánu nějaký pěkný 17" pokud možno na Octaviích moc neokoukaný. Jinak jsem se vzhledem spokojen, alespoň prozatím takže spíš než exteriér se bude ladit pod kapotou nějaký ty kobylky a v interiéru. Tmavej interier je fajn,ale mám v plánu předelat středy tapeců do modrý + k tomu sladit sedadla, nejspíš potahy od MADu (alespoň prozatím). Seriová hudba není špatná,ale nějak nedostačuje, takže je připraveno k instalaci 3way MB Quart, na 8kanálů DENON. Basové měniče buď 2x JL audio 12W0 nebo 1x PowerBass ES 12DS (uvidím co se mě bude více zamlouvat) a o pohon wooferu se bude starat Emphaser EA2200 krmen prozatím 35qmm + ZEALUM 2F kapacitor. Jako HU byla zvolena značka Clarion, konkrétně model DRX9575Rz + procesor DPH7500z + changer CDC655Tz. Propojení changeru a procáku z radiem bude optokabelem.

 

 

Tak a víc mě nějak teď nenapadá...

Upraveno uživatelem Spooky1
Odkaz ke komentáři

jako vcera vecer jsem si pohraval s myslenkou, ze zrusim objednavku tech kol a koupim RS sedacky kompletni... ale vykaslu se na to, kola jsou prednejsi. Necham tam normalne origo sedacky, jen vymenim ten sedak a bud necham znova potahnout tu ridicovu sedacku nebo to budu resit novyma potahama od MADu... a tam bych volil neco s bilou kuzi. Mas doma jeste ten cenik a vzornik? :palec:

Odkaz ke komentáři
Spoooky1 pekna octa!

 

No hezká snad jendou bude. Teda ne že by teď nebyla,ale je taková nějak hodně úplně obyčejná... I když to snížení jí hoodně pomohlo aj na těch seriovejch 15". Koukal jsme na tvoju zastavbičku. Chtěl jsem to samé,ale ty 12" jsou dost velký... Takže bude dvojitá podlaha a bedna...

Odkaz ke komentáři
No hezká snad jendou bude. Teda ne že by teď nebyla,ale je taková nějak hodně úplně obyčejná... I když to snížení jí hoodně pomohlo aj na těch seriovejch 15". Koukal jsme na tvoju zastavbičku. Chtěl jsem to samé,ale ty 12" jsou dost velký... Takže bude dvojitá podlaha a bedna...

 

Me se obycejna bedna moc nelibi.

 

Pockej jake 12''?

Odkaz ke komentáři

Montenegro: no jo,ale dej foto tvýho wooferu. Ten můj powerbass je trochu větší... (viz foto) a navíc jak sjem psal tak porád nevím jestli PB nebo JL... Takže bude bedna a bude se testovat... a až se rozhodnu tak moooožná zauvažuju předělat bočnici. Ale to se uvidí... navíc netuším jak dlouho mě ten woofer bude bavit a kdy dostanu chuť na změnu a pak je bedna lepší...

post-60-1253002058_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Spooky1
Odkaz ke komentáři
Montenegro: no jo,ale dej foto tvýho wooferu. Ten můj powerbass je trochu větší... (viz foto) a navíc jak sjem psal tak porád nevím jestli PB nebo JL... Takže bude bedna a bude se testovat... a až se rozhodnu tak moooožná zauvažuju předělat bočnici. Ale to se uvidí... navíc netuším jak dlouho mě ten woofer bude bavit a kdy dostanu chuť na změnu a pak je bedna lepší...

 

Tdy mas foto. http://www.imagebanana.com/view/e2rxk8kf/Picture439.jpg

Odkaz ke komentáři

Romariooo: Šak já tebe jsem taky rád poznal a díky za snídani. ;-) Jen nevím jaký otočení basáku jsi měl na mysli. Já jsem ti určtě neříkal že by jsi měl otočit basák košem nahoru. Nebo jsme to jen špatně pochopil...

 

Montenegro: no ten tvůj woofer je právě dosti plochej oproti te moji "krávě"

Odkaz ke komentáři
Romariooo: Šak já tebe jsem taky rád poznal a díky za snídani. ;-) Jen nevím jaký otočení basáku jsi měl na mysli. Já jsem ti určtě neříkal že by jsi měl otočit basák košem nahoru. Nebo jsme to jen špatně pochopil...

 

Montenegro: no ten tvůj woofer je právě dosti plochej oproti te moji "krávě"

 

Jo to je..... :angry:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...