Přejít na obsah

Spookyho "Octloukánek"


Doporučené příspěvky

Tak jakej je zvuk s tech repraku? Je to velkej rozdil?

Vypadaji slusne, taky asi neco budu muset poresit.To origo hraje jak rozhlaspo drate. :smich:

 

Nevím ještě jsme to nezapojil,ale v neděli jedu PHU tak je asi hodím prozatím na jeden zes přez origo výhybky,abych mohl trochu poslouchat.

 

Origo hraje jak rozhlas po drátě? A co máš v autě za radio? Podle toho jak hrály ty moje repra tak by jsi musel mít sakra dobrej rozhlas po drátě...

Odkaz ke komentáři
To Ti muzu poslat odkaz , tam je komplet popis.

http://www.autoradiadvd.cz/?p=productsMore...-DVD--DivX--MP4

 

rozhodne to chce neco lepsiho nez je skodovackej reprak. Drive jsem tam mel origo radio skoda na CD a taky zadnej zazrak.

 

Bruno: Co to je za značku? To je nějakej těžkej Noname ne? Jsi z dosti daleka. Kdyby jsi to měl kousek tak řeknu ať zajedeš a mohli by jsme zkusit pár radií v různých cenových relacích... Schválně zkus na ty origo repra připojit pořádný kvalitní radio a pustit si kvalitní CD... Já to zkoušel a tak vím, že aj ty origo Blaupunkty uměj zahrát celkem slušně... ;-) Samozřejmě jsou lepší a kvalitnější repra...

Upraveno uživatelem Spooky1
Odkaz ke komentáři

Ja myslim ze to radio hraje celkem slusne, videl jsem i nejake hodnoceni kdy provedli test u nekolika podobnych kousku a tenhle byl hodnocen jako nejlepsi. Jinak jsou jeste podobne co se daji koupit i levneji, to ma synovec a nema zase tak dobrej obraz jako ja. zvuk ma celkem slusnej, ale ma udelany komplet repra a zesak. Navic ve fiat cupe to zni zase trochu jinak. mam tam nejake DVD koncerty a to si poustim , tak to neni zadne palene MP3 a stejne by to jeste chtelo s tema reprakama neco provest. Asi i nejaky ten zesacek, nepotrebuju zase nic mega zazracneho, tak dokonalej sluch zase nemam. ;)

Odkaz ke komentáři

Tak jsem dneska na "hulváta" pozapojil kompa do pasivu aby se zatím rozehrály a já mohl něco poslouchat v sobotu po cestě do PHY... Jsou pověšený na BECKER Energy300 do můstku a něvím proč,ale ten "debilní" úsměv na tváři mám ještě teď... Takže jsem moooc zvedavej co s nimi udělá ten aktiv... :-D Foto raději ani není... :-D

Odkaz ke komentáři
Ja myslim ze to radio hraje celkem slusne, videl jsem i nejake hodnoceni kdy provedli test u nekolika podobnych kousku a tenhle byl hodnocen jako nejlepsi. Jinak jsou jeste podobne co se daji koupit i levneji, to ma synovec a nema zase tak dobrej obraz jako ja. zvuk ma celkem slusnej, ale ma udelany komplet repra a zesak. Navic ve fiat cupe to zni zase trochu jinak. mam tam nejake DVD koncerty a to si poustim , tak to neni zadne palene MP3 a stejne by to jeste chtelo s tema reprakama neco provest. Asi i nejaky ten zesacek, nepotrebuju zase nic mega zazracneho, tak dokonalej sluch zase nemam. :D

 

 

Taky jsem si říkal že nemám sluch dokud jsme si neporovnal několik věcí vedle sebe ;-) Samozřejěm každámu vyhovuje něco jiného a ten zes a lepší repra tomu pomůžou,ale jen se ti snažím říct, že pokud budeš chtít udělat upgrade předních repro tak si připrav tak 3000,- aby se to vylepšení alespoň trochu vyplatilo ;-)

Odkaz ke komentáři

Je to překližka. Mám sice MDF celkem dostatek,ale ta je dosti těžká oproti překližce a ta překližka je na tohle aj ideálnější. Nebude se tak prohýbat. A hlavně ta váha bude opravdu tak třetinová... Dokonce aj bednu budu mít z Laťovky...

 

Už chcu aby to bylo dolazené a dostavěné... Jen na jaře bude ještě dosti velký výdaj za středy a pak budeme muset spáchat kapličky na sloupky... Ale už není návratu... Je to horší jak nemoc... nemoc se totiž dá vyléčit... :huh:

Odkaz ke komentáři

Tomas: Teď nějak asi přesně nechápu jak to myslíš,ale pokusím se odpovědět...

 

Mám je vytažený pod Asloupkem schválně. Výška je jen "položená" na palubce zatím. Musím ještě došetřit a koupit středové repro. Pak přijsou udělat domečky na středy + výšky a A sloupek. Takže kablíky pak vuuubec nebudou vidět. Zatím to jinak nevyřeším...

 

Houmik: To hraje. Máš pravdu,ael asi tak jen do volume 5 :)

Odkaz ke komentáři

cus bejku, nemas nekde foto nebo neco, jak si tam montil ty vzpery kapoty? Taky o tom dost premyslim... :D

 

edit: jinak s tema tmavyma kolama to bude dobry :( budem dvojka :P ja uz se nemuzu dockat :lol:

Upraveno uživatelem houmik
Odkaz ke komentáři

Houmik: Nazdar draku.Mas na mysli fota z montaze?To opravdu nemam.Ale nic na tom neni.Jen to chce mit ten spravnej torx aby jsi vyndal ten jeden sroub z haupny. ;-)

 

Jooo snad to vse vyjde,nic se nepo**re.Mohli by ty nase potvory ctyrkolovy vypadat k svetu trochu.

 

A to jsem si rikal kdyz jsem ji vezl v unoru domu ze na ni nesahnu...Dlouho me to holt nevydrzelo...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Zdravím.  Mám takový menší problém. Mám Octavii 2 2.0tdi 103kw bmm PD s dpf a poslední dny si všímám lehkých vibrací za jízdy do kopce na 6.převodový stupěň cca v 80-100km/h. Není to nic hrozného, ale docela mě zajímá kde může být příčina. Auto je nepatrně hlučnější s vibracemi pod pedály. Moje první myšlenka byla jestli to třeba není převodovka, protože má najeto bez mála 290tkm. Předem děkuji za odpověď.
    • twl by me jeblo a zaroven zajimalo kolik by zachranilo PPF nastesti se to nedozvime
    • BUBUTECH, vedel by si dat vyrobit 2ks tych gumenych veci ? Mam vsetky suciastky ale tie stople co tu mas model sa uz nikde nedaju kupit a nemam nikoho co by mi to vytlacil na 3d tlaciarni. Dik za odpoved.
×
×
  • Vytvořit...