Přejít na obsah

Spookyho "Octloukánek"


Doporučené příspěvky

Tak máme vytlumeny dveře zevnitř. Zítra přijde na řadu zavření + tlumení. Kompa jsem zjistil,že jsou špatný rozměry takže by my měl kámoš dovézt na zapůjčení zatím dvoupásma, který osadím zatím a budu schánět nějaký 3way... Fota budou později. Něco je ve foťáku,ale musím to vytáhnout.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak jsme včera dodělal tlumící matroš na zadní podběhy (část z kufru) a zadní blatníky + plac okolo rezervy. Vnitřek prostoru pro rezervu a podběhy ze předu budou muset počkat až zase koupím matroš. V týdnu snad dotahám kabely a nějak vyřeším přední repra pač se vyskytly trochu problemy. Fota musím vytáhnout v práci v pondělí. Nějak mě nece komunikovat karta s čtečkou :-(

 

edit: A už mám fota z foťáku... je to prvníá tlumení tak pls nekamenovat... ale myslím, že to není zlý...

post-60-1258069649_thumb.jpg

post-60-1258069658_thumb.jpg

post-60-1258069666_thumb.jpg

post-60-1258069673_thumb.jpg

post-60-1258069680_thumb.jpg

post-60-1258069687_thumb.jpg

post-60-1258069701_thumb.jpg

post-60-1258069711_thumb.jpg

post-60-1258069717_thumb.jpg

post-60-1258069725_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Spooky1
Odkaz ke komentáři

Konwas: Co s penezma se vi.Hudba me lezela doma uz dlouho.Jen se zkomplikovali predni repra tak musim koupit ty a je to dosti neplanovany.Tlumit rezervu a strechu mam v planu(+ venkovni plech zadnich dveri),ale nevim kdy.Bohuzel nejsou finance.Taky jsem si vynechal diru v rezerve proto ze tam se pak nejsnaze dostanu...

Odkaz ke komentáři

Konwas: Kdyz chces kvalitu tak spatne zustava u jedny znacky.U jedny znacky bych zustal kdybych stavel ShowCar,ale jinak ne. Denony jsou stary poctivy zesiky.Udavano 4x40W RMS,ale o to co je na papire to neni.Jinak na stredy se bude jeste misto Denona mozna zkouset Becker,ale uvidim. Jinak woofery maj sice jen 125W ale to nevadi.Nikde neni psano ze aby to zahralo musi to mit tisice kW.Ono SQ woofer jsou vetsinou celkem slaby...

A nevim jestli jsem psal,ale bude to v aktivu prez vyhybku RTO ;-)

 

A mel bych prosbu.Nemas foto jak mas protazenej kabel napajeci od motoru do kabiny? Viz sekce audio. Diky

Odkaz ke komentáři

Tak to by mě zajímalo kde pod palubkou ho máš... By mě celkem zajímalo... Tu palubku jsem měl dole,ale nějak mě nenapadá kam jinam s tím kablem než na baterku... Taky záleží teda jaký tam máš kabely,ale prostě to jinak nevidím...

 

Jinak velké díky patří Vašovi, kterej mě ve svátek neposlal kamsi a poradil jak s tím kabelem nejlépe... ;-) JEště mám nějaký málo foto ve foťáku,ale jsme teď línej foťák připojovat...

Odkaz ke komentáři

Neználek: Doufám... V Sobotu jdu do garage. Potřebuju pořešit jak budou uložený zesíky abych konečně mohl začít dělat dvojitou podlahu. Trochu jsem posral kabely pač mě dva páry zůstali pod palubkou(na palubku nedosáhnou). Tak asi použiji ty co mám dotaženy až do sloupků a připraveny na středy. Střeďáky stejně zatím nejsou tak pak popotáhnu ještě ty dva páry. No a na vánoce až pojedeme Sokolov tak už doufám budu vyhrávat. Už mě to na ty origo zadní chrastítka nebaví... Ale práce je ještě mooooc...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...