Přejít na obsah

Spookyho "Octloukánek"


Doporučené příspěvky

Ozi: Dost jsem se divil, opravdu hodně se divil, ale na první otočení... Sám to nechápu... :D

 

Martin: Tak jezdilo se tak nějak na pohodu jak jsou všude kruhace, jen jak jsme cestou tam přejeli Anglii a jeli v přístavu na trajekt do Irska, tak jsme pri odbocovani do prava jedno auto podjel. Ale řidič se smál a v pohodě. ;-)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...

Tak s oktou se skoro nic neděje... V garáži se nějaký čas valí sedačky Recaro, jen je dát do auta. :D Máme za sebou úspěšně STK a musel jsem vyměnit přední kotouče... Sice skoro nic najeto, ale podepsal se na nich zub času...

No a pomerovali jsme si z traktorem, kdo máme víc. Musím říct je JohnDeer je fakt kvalita a Němci na ně nemají... Skóre jedna protržená guma u traktoru a trochu ohnuty disk. No a dva kusy Němců na odpis... :( Naštěsti jen plechy,plasty a skla...

post-60-0-55404300-1506540230_thumb.jpg

post-60-0-65708000-1506540553_thumb.jpg

post-60-0-48835000-1506540614_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Jooo jsem celkem v klidu, jen trochu naražený záda... :palec:

Vina to byla toho Jelena, co nějak nezvládl brzdit... asi jsem rad ze to strhl takhle doleva a neposadil mě závaží za krk... :lol:

Až dojede likvidátor tak udělám lepší foto... ale auto je dle všeho na totálku. :(

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak nějak se nic stále neděje... Sharana mě zbourali, pojišťovna dle očekávání dala kulový, na oktu nemám čas. Tuním po volných chvílích kterých je málo domek, tak jsme si alespoň dal předčasný dárek k Vánocům...

Jen mám dojem, že toho času teď bude ještě méňe... :D

post-60-0-47382200-1508848692_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

Tak Ovce zatím jen jezdí a jezdí... Recaro sedačky jsou v autě, jinak na autě nic nového. Mám nový telefon a koupil jsem si nový držák na palubku, tak jsem testoval a poprvé zkoušel natočit video za jízdy... :D 
Jen tedy musím říct že ta rychlost v tom videu vypadá podstatně nižší než v reálu... :D

Upraveno uživatelem Spooky1
Odkaz ke komentáři
On ‎24‎.‎10‎.‎2017 at 2:38 PM, Spooky1 said:

Tak nějak se nic stále neděje... Sharana mě zbourali, pojišťovna dle očekávání dala kulový, na oktu nemám čas. Tuním po volných chvílích kterých je málo domek, tak jsme si alespoň dal předčasný dárek k Vánocům...

Jen mám dojem, že toho času teď bude ještě méňe... :D

post-60-0-47382200-1508848692_thumb.jpg

Ty voe, draku... Tak sis na stary kolena koupil kladkobrinkostroj? :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...