Přejít na obsah

FLAMENCO-LKáčko na chatu


Doporučené příspěvky

To já jsem si chtěl v sobotu konečně vyfotit auto, abych si tady mohl založit téma, no po hodinovém ježdění kolem města, kdy jsem si čisté auto zaprasil od bahna jsem to vzdal, nenašel jsem místo, kde to vyfotit.. A navíc poněvadž mi kompakt odešel, jsem odkázán jen na mobil (iPhone 4S), který po aktualizaci iOS fotí otřesně. Takže myslím, že tady autíčko jen tak nepřidám :unsure:

Odkaz ke komentáři

To já jsem si chtěl v sobotu konečně vyfotit auto, abych si tady mohl založit téma, no po hodinovém ježdění kolem města, kdy jsem si čisté auto zaprasil od bahna jsem to vzdal, nenašel jsem místo, kde to vyfotit.. A navíc poněvadž mi kompakt odešel, jsem odkázán jen na mobil (iPhone 4S), který po aktualizaci iOS fotí otřesně. Takže myslím, že tady autíčko jen tak nepřidám :unsure:

Odbocim od auta,to nebude ios7,mne foti uplne stejne jako na ios6...

Odkaz ke komentáři

marekczek: No, mě mohla poučit minulá OII, o kterou jsem de facto ze dne na den přišel ztrátou zaměstnání. Ale jsem asi holt nepoučitelný :unsure:

 

magnum67: Od iOS 6 to stojí za prd, iOS 7 nic nezměnil. Na iOS 5 mobil fotil krásné a ostré fotky, nyní fotí částečně rozmazané, vyblité fotky s hroznou dávkou šumu a přehnanou citlivostí na světlo (většinou je pro něj moc světla, nebo moc tmy) - měl jsi iOS 5? Protože až po přechodu na "šestku" mi přišlo, že se to zhoršilo..

 

Jedno však vím skoro jistě - iPhone už více určitě ne

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...