Přejít na obsah

Havířovský Express


Janek250

Doporučené příspěvky

Tak to ani nevím kdo to je :o

Jak to běhá ve čtyřhrnku? Zítra ti to prošmejdím :lool:

 

Je to ten student doktor co tady chvili s náma kecal.

 

Jo Filip fičí jak střela, už máme za sebou 180 km :D

Jen jsem se vydrbal s gumama, co jsem měl mít ty starší tak ty nejsou na mojeho, ale na 1,2 tsi 77kw. Nemám je v TP, tak jsem se nasral a zajel do pneu a koupil funglovky 185/60 r 15 na plechách. Odpoledne si pro ně jdu a hned to i přezuji.

Odkaz ke komentáři

Je to ten student doktor co tady chvili s náma kecal.

 

Jo Filip fičí jak střela, už máme za sebou 180 km :D

Jen jsem se vydrbal s gumama, co jsem měl mít ty starší tak ty nejsou na mojeho, ale na 1,2 tsi 77kw. Nemám je v TP, tak jsem se nasral a zajel do pneu a koupil funglovky 185/60 r 15 na plechách. Odpoledne si pro ně jdu a hned to i přezuji.

 

 

Joo byl jsem to já :) . Ten nový Rapid nešel přehlédnout :). Máš to pěkný Woody

Odkaz ke komentáři

Kuwa jsem se nasral. Jedu pro gumy, mají už je nachystané a obuté. Říkam jaký je to rok výroby? Kouká a prý 2212 řikam si dělate prdel, ne rok stare gumy když životnost je 4 roky a tak se na ně dívám a nevidim co je to za značku. Tak se ptám jsou to polaris 3 a on že ne, ale prý jsou stejné. Tak to už mě kurva vytočil, tak chci gumy a on mi dá nějaké imitace o kterých jsem ani nevěděl že existují. Ještě že jsem tam ráno nedal zálohu :o

Odkaz ke komentáři

pokud jsou pneu uskladněny jak mají,tak 4 roky se začíná počítat od nazutí na disk.Dával jsem tady někde vyjádření Michelinu i Continentálu.

 

Ty by jsis koupil včerejší rohlík když třeba vydrží i 4 dny?

Když kupuji NOVÉ PNEU, TAK CHCI NOVÉ ;)

 

A za druhé bylo podezřelé, že to byly poslední 4 kusy. Prý by mi dal novější, ale nemá. A za další je to, že jsem chtěl polaris 3 a oni mi tam nazuli něco co prý má stejný vzorek jak polaris. :wallbash:

Odkaz ke komentáři

Typ pneu je typ pneu,to je jasné,ale jak jsem psal a není to mé stanovisko,ale stanovisko Conti a Michelin,že jsou-li pneu skladovány jak mají,nehraje DOT roli.Nevím,jak to přesně znělo,ale je to někde tady v článku.

 

Tak dle mého názoru guma stárne. Já měl na fabči 7 let staré gumy a popraskaly mi bočnice. Vzhledem k mému nájezdu jsem je se 7 mm vzorku vyhodil. Kupoval jsem je právě taky 1 rok staré.

Tak proto chci nové pneu :palec:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...