Přejít na obsah

Šedá kombíková Myš


Doporučené příspěvky

Ahoj, jak už jistě víte tak jsem si 22.8.2014 pořídíl od Honzy tuhle krásku - Šedou kombíkovou Myš. Stav km při koupi byl 222 623. Na to kolik měla najeto byla (je a doufám že i dlouho bude) v super stavu! Tenhle příspěvek se bude postupně updatovat a budou přibývat fotky po úpravách a tak. Auto je v mojí režii od 44. stránky tohoto vlákna. Myš mě stejně jako předchozímu majiteli slouží jako auto k dennímu ježdění a částečně i jako služebák takže to nebude žádná garážová leštěnka :). Nicméně i právě proto, že v autě trávím a do budoucna i budu trávit poměrně dost času (a toto auto chci mít alespoň tak další 4 roky) tak proto chystám celkem dost úprav a vylepšení abych měl co největší komfort a samozřejmě taky aby auto bylo hezký na pohled :).

Výbava při koupi - původně byla ambiente nicméně bývalý majitel Honza9007 už hodně vylepšil a upravil:
Interiér:
Maxidot z FL se zeleně podsvícenými ručičkami
Tříramenný volant RS s perforovanou kůží a červeným prošitím (vyměněno za stejný ale s MF)
Climatic (přestavěno na FL climatronic)
Navigace Columbus (ukraden)
Bluetooth GSM II
Sportovní sedačky RS Red v kombinaci kůže/látka/alcantara
LED osvětlení v interiéru auta
Červený síťový program Rapid složený ze 3 sítí
Řadící páka ze Superbu II
Sportovní nerezové pedály + podpěra nohy
Interiérové lišty a rámeček okolo columba v dekoru Black Piano
Sluneční clony kompletně všech zadních oken

Exteriér:

Chiptuning motoru na 107kW / 146hp
17" ALU letní kola Pallas, 16" ALU zimní kola Vega
Kompletně stavitelný sportovní podvozek KW Street Comfort
Projektorové světlomety osazené žárovkami Osram nightbraker
Elektricky sklopná a vyhřívaná zrcátka z FL verze s osvětlením nástupního prostoru

Kontrola tlaku v pneu
ABS, ASR
LED osvětlení registrační značky

Počet najetých km: cca 231 000
Průměrná spotřeba: ico_1_48527.gif

No a nyní moje úpravy které mám do budoucna v plánu :). Nevím jestli vyjdou všechny podle současné představy, hodně bude záležet na financích, ale nicméně pro mě nejdůležitější věci budou ještě tenhle rok. // EDIT 6.12.2014: No tak všechny původně plánované úpravy jsou hotové, nicméně jsem chytl zdejší "nemoc" a seznam úprav se pořád a pořád prodlužuje. Tak uvidíme kdy se seznam zastaví, ale myslím že na aktuálním seznamu už je to úplně vše. :lol:

Interiér:
Přestavba na automatickou klimatizaci po FL (hotovo)
Vyhřívání předních sedaček (hotovo)
Multifunkční tříramenný RS volant (hotovo)
Zprovoznění hlasového ovládání Columbusu (hotovo)

Nový Columbus po vykradení (hotovo)

Odblok obrazu za jízdy (hotovo)
Dodělání interiéru do piano black - popelník, rámeček řadičky (hotovo)

Osvětlení nožního prostoru - footwell
Zadní okna do elektriky
Výměna prasklého plexiskla Maxidotu (hotovo)
Výměna horního předního LED osvětlení - nefungují 3 ledky (hotovo, dáno i do zadní lampy)
Dešťový senzor a samostmívací zrcátko (hotovo)
Výměna držáku na parkovací lístky (hotovo)
Sedačky do celokůže - nad tím visí také veliký otazník zda budu dělat či ne; jsou dvě varianty buď komplet výměna a nebo nechat současné přečalounit (nebude - rozhodl jsem se že nechám současné RS Red sedačky)

Exteriér:
Přední PDC (hotovo)
Zadní PDC (hotovo)
Zadní parkovací kamera
Denní svícení v mlhovkách - Amerika 55% svítivost (hotovo)

Denní svícení z Fabie 2 do mlhovek

ESP v plné polní

Parkovací asistent PLA

Xenonové světlomety s nivelací

Ostřikovače světlometů

Dodělání naklápění pravého zrcátka při zařazení zpátečky

LEDky do FL zrcátek (hotovo)
Drobné opravy a celková renovace laku - zkrátka detailing (hotovo)
Oprava promáčklin na autě

Rám přední masky do laku
Boční lišty do laku (hotovo)
Přední RS nárazník (hotovo)
Zadní facelift nárazník (hotovo)

Koncovka výfuku (hotovo)
Výměna čelního skla za to s horním ztmaveným pruhem (hotovo)

Výměna zadního skla
Tónování skel - velký otazník zda budu dělat či ne


A to by snad mělo být všechno (stejně jak se znám tak až všechno udělám tak si najdu další a další věci co upravovat a vylepšovat :wallbash: :D). Většinu úprav bych chtěl zvládnout do konce příštího roku, tak uvidíme jak to půjde :).

 

20140907_120758.jpg

20140907_120731_bez.jpg

20140902_175649.jpg

20141019_155353.jpg

climatronic.jpg

denni sviceni,predni PDC.jpg

6_bez.jpg

5_bez.jpg

3.jpg

20141222_091413.jpg

Upraveno uživatelem zikmeister
8.1.2015: doplnění nových informací na žádost majitele. H.
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Na konci října proběhned servisní prohlídka včetně rozvodů. Od 7.2.2012 jsem až do dnes najel víc než 40t km... Z toho důvodu se asi pro příští rok bude hledat ještě druhý auto k Octavii.

 

A ještě dotaz na zdejší mistry: nemáte někdo na prodej nejlépe origo 16" hliníky pro zimní provoz za rozumný peníz? Díky :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

JJ, dal jsem to do servisu na kompletní výměnu. Je mi líto si podvozek za XY tisíc huntovat na českých silnicích. Kdybych jezdil jen po Německu, tak to doma na heveru vymotám nahoru až na doraz a byl by klid, ale po českých tankodromových cestách. To raději najdu 2x ročně peníze na výměnu a geometrii, než abych co dva-tři roky kupoval novej podvozek ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

ufff, dneska se mi podařilo úspěšně zvládnout bakalářskou zkoušku z práva ve škole, nad jejíž přípravou jsem strávil v poslední době veškerý volný čas...

 

O víkendu se chci pustit do zprovoznění druhé antény, aby Amundsen hrál na dvě antény. Od toho si slibuju zlepšení příjmu rádia :palec:

 

A takhle vypadalo auto v minulém týdnu, kdy i do Vlkohradu dorazila zima a s ní i sníh

 

2012-12-10_22.33.40.jpg

 

 

a koukám, že jsem sem ani nehodil fotku s navigací :wallbash:

 

První po montáži:

 

2012-11-26_13.22.19.jpg

 

Cestou domů:

 

2012-11-26_15.21.39.jpg

 

A v Amundsenu je, jak už jsem psal výše, díky j0skovi nejnovější firmware, takže mám nyní možnost vybírat z 2D sever/2D auto/3D pohledů a navíc přibyla i možnost náhledu celé trasy na přehledné mapě :palec:

 

A kombinace GSM II sady a navi Amundsen je naprosto parádní a super!!! Tyhle peníze jsem investoval dobře :pivo:

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...