Přejít na obsah

Šedá kombíková Myš


Doporučené příspěvky

princes: děkuju :pivo:

 

V plánu na další rok je úprava interiéru, kdy se veškeré lišty budou lakovat do černého klavírního laku s decentní červenou linkou. Kožená řadička/ručka s červenou nití jsou také v plánu, jen teď jaksi nebyl na nákupy a realizace čas.

 

Ještě by se mi k tomu líbily sportovní sedačky (nejlépe ze speciální RED RS edice), ale těch mých vysněných je jak šafránu a nikde nejsou k mání za slušný peníz :(

Odkaz ke komentáři

díky za tip, princes :palec:

 

Na ty RS Limited Edition sedačky jsem koukal, ale je to nehorázná darda. To i kdybych měl vzít jen "obyčejné" RS- nebo Sport sedačky, ale tohle je moooc chechtáků. Už tak jsem do auta investoval tolik, že když si spočítám kupní cenu auta + vychytávky, tak bych za stejnou cenu měl funglovou Octavii B)

 

A k tý řadičce - je blbý, že všude nabízejí jen "RS-řadičku s červenou nití", která má ale na plaketě 6°. Já mám jen 5. Vím, že se plaketka dá vyměnit, ale zas mi přijde škoda tu novou řadičku huntovat. :wallbash:

 

kluci, mám 2 dotazy (možná blbé, ale fakt nevím, tak se raději ptám...)

 

1) když bych objednal tuhle sadu zadních reproduktorů, tak je stačí "jen" namontovat do dveří a natáhnout kabely k rádiu, nebo je potřeba ještě něco dalšího?

 

2) je origo ŠKODA alarm k něčemu? Mám na mysli tenhle: http://www.skoda-parts.cz/predmet.aspx?polozkaID=270 , nebo to je pouze předražená siréna? :lool:

Odkaz ke komentáři

Kluci, musím se přiznat, že jsem lama :wallbash:

 

chtěl jsem si vylepšit příjem rádia nahrazením druhé nefukční antény. Dokonce jsem si sehnal i "správnou" anténu - nebylo po ruce nic jiného, než druhá ploutvička, a skončil jsem tak, že mi "končí" kabely asi tak 10 cm od sebe :lol:

 

 

 

Takhle jsem začal, pln elánu, že to klapne...

2012-12-22_11.46.48.jpg

 

... a takhle jsem skončil...

2012-12-22_15.33.36.jpg

 

A to jsem se tak těšil, že to dneska dám dopořádku... By mě nikdy nenapadlo, že bílý konektor nepasuje do tmavě zeleného... :wallbash: Kterej kabel mi tyhle dvě barvičky spojí? (j0ska má tuším koaxiální kabel s fakra koncovkami, je to ten správný??)

Já jsem z toho normálně na prášky :huh:

 

EDIT:

 

zázraky se dějí, aneb ať žije můj zachránce j0ska!!!

 

Má správný kabel, který potřebuju :palec:

 

teď už se musí jen "vyjednávat" B)

Upraveno uživatelem Honza9007
Odkaz ke komentáři

Mazec! :-D to se stava a fakt to nasere!Ja menil testeni na 5 dverich tez plny elanu sundam to stare ocistim plech sundam polstrovani a plasty abych ho tam pekne nacvak a ono kdyz jsem mel uz skoro cele tak na kazde strane mi chybelo 10cm! Ach jo zas mi ve skodovce objednali tesneni na combi! :-( :-D lol Hlavne ze se jich ptam je to na liftback ze?Jasne! :-D kdyz koukam na cisla stare a nove gumy tak stejne akorad na te nove bylo pismenko C jako Combi! :-( tak zas vse sundat a nandat starou dojebanou a cekat na novou! :-( lol

Odkaz ke komentáři

Dneska přesně před rokem, jsem měl nehodu na R10, kdy mě jakýsi bezmozek vytlačil z dálnice a ujel. Přidávám jen dvě fotky z této události...

 

CIMG5146.jpg

 

P1030872.jpg

 

 

To auto jsem měl fakt rád, protože to bylo de facto moje první VLASTNÍ auto :palec:

 

Ale na druhou stranu to taky byl vlastně začátek, proč jsem skončil tady - na Octaviaclubu :pivo: a tak jsem dnes označil i auto klubovou samolepkou, která se mi válela na stole ^_^

 

 

2012-12-23_18.11.54.jpg

Upraveno uživatelem Honza9007
Odkaz ke komentáři

To je mi lito!Na druhou stranu jsem rad a urcite tva rodina nejvic ze jsi v poradku!Tak jak pises!Ted si sveho auta vazis jeste vic a ses na nej pysnej!Takovych blbcu na silnici je hodne! :-( Nejsmutnejsi je to ze zbabele ujedou,neni hrdina ale zbabelec!

Hezke Vanoce tobe a tve rodine a at se ti nic uz podobneho nestane! ;-)

Odkaz ke komentáři

princes: díky za přání, i Tobě a Tvým blízkým krásné svátky a vše nejlepší do nového roku.

 

Viktor: zbaběle ujel, jen si na horizontu přibrzdil, aby viděl, jak to dopadlo a pak ujel. Nějaký šméčko z Boule s autem na zaměstnanecký leasing :wallbash:

 

Ale co, je to za mnou, auto svoji službu udělalo a zachránilo mi život :palec:

 

A já jsem nyní za Octavii rád, protože je to jiná liga a hlavně, můžu psát na Octaviaclub :D

 

S přáním hezkých Vánoc, klidných a pohodových dní a všeho dobrého do nového roku,

 

Honza

Odkaz ke komentáři

Kluci, má někdo zkušenosti s tímto osvětlením kufru?

http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-octavia-ii-facelift/interierove-doplnky/skoda-octavia-05-osvetleni-kufru-mega-power-led-id:4140.eshop

 

Anebo stačí vyměnit jen žárovičky za LEDky a udělá to stejnou službu?

 

Dále, zkoušel někdo tohle osvětlení?

http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-octavia-ii-facelift/interierove-doplnky/skoda-octavia-05-led-panely-do-stropniho-osvetleni-id:2175.eshop

Anebo stačí i zde jen pouhá výměna za LEDky a efekt bude stejný?

 

A do třetice mě zajímá názor na tohle osvětlení:

http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-octavia-ii-facelift/exterierove-doplnky/skoda-octavia-05-smd-led-zarovky-do-osvetleni-spz-id:3380.eshop

 

Jo, a ještě mě zajímá názor o tomto:

http://www.kopacek.cz/skoda/octavia-ii/exterier/skoda-octavia-ii-vzpera-kapoty-ki-r-nerez-chrome-v2

 

zda je lepší tahle varianta, anebo ta vzpěra od Milotecu?

 

Díky za info/ recenze/ pomoc při rozhodování. :palec:

Upraveno uživatelem Honza9007
Odkaz ke komentáři

tááák, dneska od j0sky dorazil chybějící propojovací kabel k druhé anténě a zítra dorazí ještě nějaké drobnosti.

 

K Vánocům jsem dostal kameru do auta, z čehož mám velikánskou radost (při mém ročním nájezdu velice dobrá a praktická věc ;) ). Jedná se o tenhle model: http://www.kamery-kamerove-systemy.cz/kamera-do-auta-se-zaznamem-obrazu-dvrb-34-cerna-skrinka/#popis

 

 

A dneska cestou do Prahy jsem na tachometru našel takhle hezky uspořádaná čísla B)

 

135531.jpg

 

A na hladové oko rezervy se nedívejte... :D už je natankováno :pivo:

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...