Přejít na obsah

Coming home a living home


Doporučené příspěvky

mám dotaz jedná se o octavia fl rv 2011 byla to vybava ta edition cz docela ve výbavě ale neměla světelný senzor dá se tam nějak tohle udělat aniž bych musel klikat dalkovýma ? jdem mi o to zamknu rozvítí na požadovanej čas odemknu a rozvítí se znova ? našel jsem nějaký téma ale nic o bych pochopil

Odkaz ke komentáři

Svetelný a dažďový senzor sa dá dorobiť, potom ti to bude fungovať už správne resp automaticky - impulz na rozsvietenie svetiel či už pri odomknutí alebo zamykaní dá senzor podľa toho, či je alebo nie je tma. Benz senzoru funguje len coming home pri zamknutí auta, a to prebliknutím diaľkovými pred vystúpením z auta...

Odkaz ke komentáři

Svetelný a dažďový senzor sa dá dorobiť, potom ti to bude fungovať už správne resp automaticky - impulz na rozsvietenie svetiel či už pri odomknutí alebo zamykaní dá senzor podľa toho, či je alebo nie je tma. Benz senzoru funguje len coming home pri zamknutí auta, a to prebliknutím diaľkovými pred vystúpením z auta...

takže všechno špatně :/ jde o to že to auto je v záruce a nemůže se tam něco jen tak dodělávat :/ stačí že sem se sral s corner :D no nevadí děkuju za odpověd

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...
  • o rok později...
Vyrabel jsem si multifunkcni rele ktere se chova podobne jako CH a LH. Napojene je jen na predni LED svetla, senzor jsem tam nakonec ani nedaval. Doba svitu je nastavitelna, spotreba minimalni a vypada to efektne :)


Aktivace sviceni CH zacina pri vypnuti svetel (denni mi zustavaji svitit jeste 50s po zhasnuti). Kdyz jedu jen s dennima, sviti pak asi polovicni cas...


Jen jeste resim kam napojit LH... Potrebuju signal (kratky +12V) pro aktivaci toho rele. Napada me jedine vzit to z napajeni motorku pro odemykani dveri.. Nevite nekdo ktery je to konektor a pin na dverove jednotce?

Nebo kde bych nasel takovy signal?


Diiiky :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...