Přejít na obsah

Ústecký kraj


sejvi

Doporučené příspěvky

Doplnil jsem do informací, jsem od Litoměřic, konkrétně Velké Žernoseky. Ale trochu vám zvednu věkový průměr, řidičák mám už víc jak 30let ^_^ .

První Ocatvii jsem měl služební v roce 1997 (nepočítam-li Octavii combi "nulté" generace ročník 1960, což bylo moje první auto v roce 1985). Teď jsem si pořídil zachovalou "babičku" O1 , 1,6 GLX, 1998 a ve volném času ji vychytávám mouchy kterým se roky nikdo nevěnoval - naklápění světel, pravá zadní stahovačka, dodělal jsem alarm a dálku... nesnáším když nefunguje něco co má :-) . Žádný závoďák, ale po měsící a 3000km napříč republikou mohu říci spolehlivé auto.

Kdyby jste někdo potřeboval pomoci s čímkoli okolo mobilů nebo navigací .... provozuji soukromý servis v Litoměřicích.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Zdravím, tak jsem se konečně rozhoupal a po víc jak roce vlastnicví mojí Cocty se dokopal k registraci do klubu ofiko. Snad budu klubu dělat radost. Hodně cestuju (roční nájezd cca 20tis) a jezdím po celé evropě. Nemít Octu, nejsem schopnej tohle absolvovat. Něco o mě: vlastním dlouhou modrou naftovou krásku s 1,9 turbomotorem o výkonu 77kw. Na autě je strašně moc práce nejen na úpravách, ale i opravách. Jezdím s ní hlavně ke skalám a lesům, kde se věnuju VHT, horolezectví a jízdě na kole. Bydlím v Mostě a denně dojíždím do Loun do práce.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...