Jump to content

CvencA

Uživatelé
 • Content Count

  7 057
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

88 Excelentní

About CvencA

 • Rank
  Rentiér

Kontakty

 • Website URL
  http://www.ohar-amor.webnode.cz

Profile Information

 • Auto
  Octavia III Combi

Recent Profile Visitors

1 753 profile views
 1. A jo, trochu si vzpomínám, jak si to psal. Ty to auto taky nesetris co? Ale to chce, auto má sloužit majiteli, ne naopak.
 2. 😮Tvl. co to je za vybydlenej pelech 😮, proč?
 3. Co tím myslíš "nekompletnost"?
 4. Tvl to je tak strašně krásný a nádherný auto, ta barva, tvary a vůbec všechno.....👍👍👍
 5. Vždyť je to a pár kilaků.
 6. Jo tak, jakože auto jede méně než určitou rychlostí, takže si myslí, že budeš třeba parkovat, jsou tedy aktivní čidla a protože něco v okolí je, otevírá se schovaná (z důvodu čistoty) kamera pro 360° pohled?
 7. Ale v tom videu se odklápí znak/odkrývá kamera až když se rozjede. To je divný ne? Ale u nás ve městě jsem jel za GLC kupé a tam se odklapel znak vždy při zastavení u přechodu, na křižovatce atd. Prostě při každém zastavení?
 8. Co to má za smysl, jak na začátku odjíždění od baráku, se mu pootevře ten znak na pátých dveřích. Už jsem to zaregistroval na vlastní oči u nes ve městě na pár GLC kupé. Co je to za funkci?
 9. Maximálně budeš muset dávat pozor na páté vrata při otevírání kufru no. Zas to není na furt ne?
 10. Radas má pravdu bych řekl. Rakev je moc vepředu a vzduch obtékající rakev tluče do konce střechy a toho křidýlka nad pátým oknem. Ideální by bylo, aby lícovala zadní spodní hrana rakve s hranou konce střechy. Při tvaru rakve vzadu by to možná vyšlo otevřít páté dveře. Jestli ne, tak při otevřených pátých dveřích posunout rakev co nejvíc dozadu, klidně jen na centimetr od pátých dveří, aby nedošlo pro otevření k poškození.
 11. To tě ale nevypekl Mergl, to si se vypekl sám 😀😀😀
 12. Ale když ty vlasy skoro nemáš, tak nemůže vzniknout závislost 😃
 13. Ale Tomáš jezdí furt dálky. To na tý spotřebě musí být znát.
 14. Proto jsem se ptal, že se v tomhle podzimním počasí s AirScarf dá ještě pěkně jezdit se staženou střechou. Dá se i při 0°C. Tak paráda, užívej. Ať ti dělá jen radost. PS.: Znova jsem si prohlížel tu barvu. Ta je prostě nádherná!!!
 15. Ta barva je prostě dokonalá. Má to scarf (nebo jak se to přesně jmenuje?)
×
×
 • Create New...