Přejít na obsah

Výroba výfuku z nerezu?


Doporučené příspěvky

Čau,

chtěl bych si vyrobit koncoví tlumič výfuku z nerezu na tdi.Rozhodl jsem se proto: 1. jsou strasně drahé 2.jsem zámečník,kovář,pasíř tak proč ne !

 

Ale mám problém nevim jak to vypadá uvnitř koncovém tlumiči,co v tom všechno je.Nemáte někdo naké zkušenosti stim či nevíte o někom kdo dělá sport výfuky ?

 

Děkuji za odpovědi,za užitečnou radu jsem klidne ochoten zaplatit...

 

Zatím jsem našel toto !!!

post-22138-0-65706800-1357325462_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Jsem profesně taky zámečník a pracuju v prostředí kovářů. Vzhledem k tomu, že nepředpokládám vlastnictví tohoto konkrétního vozu v horizontu 10ti let a to si myslím, že málokdo z nás. Proto si nemyslím,že by vlastní výroba bez kompletních znalostí této problematiky byla kvalitní a taky pochybuji o vlastní úspoře kusové výroby, vzhledem k materiálové a praktické náročnosti výroby. Naopak všichni víme, že dobrovolně investujeme vlastní prostředky a úsilí, abychom se lišili od ostatních a ukojili vlastní tvořivost.

Odkaz ke komentáři

Já mám Octavii II 1.9 tdi rok 2006! Na tom opravdu nic není jen vědet jak udělat ten vnitřek,vlastnim i Tig material mám na to taky ale nevim jetly se dová do tech sport výfuku vata či jetly nestačí to udělat jak je to na tom obrázku.

 

 

Opravdu se mi nechce dávat 10 tis. za nerez výfuk ještě k tomu bez katalyzátoru!Když mě to výjde s koncovkama na 2 tis...

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...