Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

Jenže právě Pirelli stojí za prd. To by Roman sjel po 10tkm.


Já mám aktuálně na Mondeu najeto asi 95tkm a oboje sady mám ještě původní, zímáky mají asi 5-6mm(na nich jsem najel méně) a letní asi 3mm. Zimáky jsou Michelin Alpin a letní si nějak nevybavuji co tam mám. Kouknu na to dneska až pojedu na ryby.

Odkaz ke komentáři

Hosi neblbnete!

 

Mondeo stokonovi na predni nahon nejde porovnavat se zadnim nahonem a 250 konikama. To je preci nesmysl!

 

Dodo: moc to prave nehonim posledni dobou. Obcas to protahnu ale zadny velky a rychle starty.Rozhodne Pirellky ne. S nima mam taky spatne zkusenosti a jsou hlucny. Zatim Misaky vedou na plne caře.

 

Jinak.nebudete tomu verit ale dlouhodobou spotrebu mam za poslednich pet tisic 6,6.Nekecam.

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Jirko popravde jsem myslel tenkrat ze pekne kecas :) Asi jsem to fakt ze zacatku moc honil protoze jak jsem psal pred trema roky...pod 7,3 jsem se nemohl dostat.

 

To je nepochopitelny ze takova strojovna se da ukocirovat za mensi spotrebu nez mame druhe auto v rodine 1.4 benzin.

 

Fakt me to hlava doted nebere.

 

Jinak jak jsem psal...ted se boucham do hlavy ze jsem nevzal benzin ale tenkrat byla jina situace no...

Odkaz ke komentáři

Hosi neblbnete!

 

Mondeo stokonovi na predni nahon nejde porovnavat se zadnim nahonem a 250 konikama. To je preci nesmysl!

 

Dodo: moc to prave nehonim posledni dobou. Obcas to protahnu ale zadny velky a rychle starty.Rozhodne Pirellky ne. S nima mam taky spatne zkusenosti a jsou hlucny. Zatim Misaky vedou na plne caře.

 

Jinak.nebudete tomu verit ale dlouhodobou spotrebu mam za poslednich pet tisic 6,6.Nekecam.

tvrdý pneumatiky jsou hlučné jako Pzero, dunlop sportmaxx, brigestone pozenta S001, jelikož ted máš Continental sportkontakt tak to jsou měkké gumy.

 

jestli chceš super kontakt s vozovokou tak cupovky od michelinu.

Odkaz ke komentáři

Hosi neblbnete!

 

Mondeo stokonovi na predni nahon nejde porovnavat se zadnim nahonem a 250 konikama. To je preci nesmysl!

 

Dodo: moc to prave nehonim posledni dobou. Obcas to protahnu ale zadny velky a rychle starty.Rozhodne Pirellky ne. S nima mam taky spatne zkusenosti a jsou hlucny. Zatim Misaky vedou na plne caře.

 

Jinak.nebudete tomu verit ale dlouhodobou spotrebu mam za poslednich pet tisic 6,6.Nekecam.

Romane, Mondeo má 120kW ;)

Odkaz ke komentáři

Matosobart: Ty mas bawko? Jake? Dej nejake fotky sem ke me do vlakna at se pokocham.

 

Jinak muzu vyzkouset ty sestky. Mam kluka ktery ma Velkoobchod s gumama a mam je za nakupku.

 

Jinak auto uz 4 mesice nemyte :) Neni cas ani chut. Stepan se na me vysral a ani nezveda telefony. Budu muset na to vlitnout asi sam.

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Radost z jizdy na vlastní očí :)

 

Neskutečná bestie...

 

Jinak vikendovka mimo občasných jízd do práce čeká v blízké době nános keramiky a ošetření kůže jen na to druhé se rozhoduji kam to dát.


Jinak koukám že má taky mišácky bačkůrky.Vzádu je mám taky.Ted sjedu předky a objednám taky Mišáky.

post-81-0-13557400-1468745857_thumb.jpg

post-81-0-60064700-1468745870_thumb.jpg

post-81-0-53121700-1468745877_thumb.jpg

post-81-0-75460700-1468745885_thumb.jpg

post-81-0-57992600-1468745894_thumb.jpg

post-81-0-15306600-1468745906_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Ja jsem v M2 nejel. Nemuzu soudit ale pry to je pravda ze posloucha na slovo. Takova dospelacka motokara.

 

Jinak k tem gumam. Mluvil jsem s prodejcem kteremu projdou pod rukama opravdu strasne moc kompletu a mimo Alpinek 5 rikal ze na jistotu. Ty zimni petky prej katastrofa.Pneuservisy je pry vraci po tisice kusech a chteji ctyrky.

 

Myslim ze Jarda je ma jestli se nepletu.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...