Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

Prvni testy zatim ok.

 

Vstrik jak psal TomasB totalni picovina. Zatim se zkousi dal ale na 99% jedna svicka KO. U trilitru pry odchazi vstriky malo kdy. U dvoulitru ano navic se tam vztahuje kulance nebo jak se to pise ale musi vuz od narozeni jezdit do nemocnice BMW coz je muj mazel.

 

Tak to jsem cely ja...vyplaseny jak vcelka Maja.

Odkaz ke komentáři

Ano. Diky Bohu! Diagnostika ukazala 5 vadnych svicek ze sesti ale nechal jsem vymenit vsechny vcetne zhaviciho rele. Na 100 tis.km budu mit klid. To same baterka. Je objednana nova.

 

Nechal jsem proverit rekuperaci filtru pevnych castic a protitlaku a vse v naprostem poradku. Mam radost.

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Hlavne ze se nepotvrdili ty vstriky.

Co me prekvapilo ze regenerace probiha pri rychlostech 110 az 120 km a naopak kdyz to auto honite pri vyssich rychlostech po dalnici tak se to automaticky vypina. Pry je tam dulezita konstantni rychlost.

 

Spusti se kdyz vyfukove plyny dosahnou 230 stupnu a chladici kapalina vic nez 80 stupnu a jde o privstrik nafty do otevreno vyfukoveho ventilu cimz se teplota zvysi az na 600 a pak uz jen lehky plyn.

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Hotovo.Proběhla výměna všech žvavicích svíček včetně rele.Zbývá jen nová baterie která by měla dorazit zitra.Nakonec jsem šel do originálky která mě stála trojku takže nebylo co řešit...AGM 92Ah

 

Jirko prý se musí přihlásit.Víš něco o tom? Jedná se o dobíjení řidící jednotky a když se to nepřipojí na diagnostiku tak ibs senzor si bude myslet že tam je pořád stará baterie a bude se zbytečně přebíjet.Prý už to maji i starší Bawa od e46.

 

Bude klid na dalších sto tisic km....p.s jestli ovšem já se toho dožiju :)

 

Mladá paní jede za 14 dni na natáčení Milionáře a má pokyny se bez míče domu nevracet :lol:

Co mě je hodně divny je to že se ty díly točí v Německu a je to na tři dny.Chápete to? Jsem čuměl jako blázen.Ale vše TV Nova plati-hotel,jidlo atd.tak snad vyhrajeme na nějakou hračku :pivo:

post-81-0-46666100-1457043166_thumb.jpg

post-81-0-80193100-1457043195_thumb.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Hotovo.Proběhla výměna všech žvavicích svíček včetně rele.Zbývá jen nová baterie která by měla dorazit zitra.Nakonec jsem šel do originálky která mě stála trojku takže nebylo co řešit...AGM 92Ah

 

Jirko prý se musí přihlásit.Víš něco o tom? Jedná se o dobíjení řidící jednotky a když se to nepřipojí na diagnostiku tak ibs senzor si bude myslet že tam je pořád stará baterie a bude se zbytečně přebíjet.Prý už to maji i starší Bawa od e46.

 

Bude klid na dalších sto tisic km....p.s jestli ovšem já se toho dožiju :)

 

Mladá paní jede za 14 dni na natáčení Milionáře a má pokyny se bez míče domu nevracet :lol:

Co mě je hodně divny je to že se ty díly točí v Německu a je to na tři dny.Chápete to? Jsem čuměl jako blázen.Ale vše TV Nova plati-hotel,jidlo atd.tak snad vyhrajeme na nějakou hračku :pivo:

Jak se toto dělá, že se ocitneš v Milionářu?

Odkaz ke komentáři

Blbouni dostanete do tlamy! :)

 

Fakt se to nataci v Koline nad Rynem. Taky mi to palice nebere. Snad mi vyhraje nejaky ten melounek. Sectela je fest.

 

Ona uz vyhrala dvakrat na Nove ale jinou soutez tak bude asi jako predskokan :)))

 

 

Maro jsem spokojeny. Vim ze spoustu lidi na nej hazi spinu ale ted to vede zena majitele a myslim ze zlepseni je.

Blbouni dostanete do tlamy! :)

 

Fakt se to nataci v Koline nad Rynem. Taky mi to palice nebere. Snad mi vyhraje nejaky ten melounek. Sectela je fest.

 

Ona uz vyhrala dvakrat na Nove ale jinou soutez tak bude asi jako predskokan :)))

 

 

Maro jsem spokojeny. Vim ze spoustu lidi na nej hazi spinu ale ted to vede zena majitele a myslim ze zlepseni je.

Blbouni dostanete do tlamy! :)

 

Fakt se to nataci v Koline nad Rynem. Taky mi to palice nebere. Snad mi vyhraje nejaky ten melounek. Sectela je fest.

 

Ona uz vyhrala dvakrat na Nove ale jinou soutez tak bude asi jako predskokan :)))

 

 

Maro jsem spokojeny. Vim ze spoustu lidi na nej hazi spinu ale ted to vede zena majitele a myslim ze zlepseni je.

Odkaz ke komentáři

Viktore: Brumla dostal novou original gelovou baterii 90A po pěti letech která tam byla z výroby.Letos nebyli moc mrazy tak jsem udělal rychlé rozhodnuti :) na další čtyří roky budu mit klid.Mám rád jistotu...

 

Jinak byla to pěkná pakárna ji tam dát.Zdemontovat starou a dát tam novou,pak to přihlášení dle kterého jsem poznal že baterie je tam původní.


 


 

post-81-0-88040400-1457470821_thumb.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Máro...co na to říct? Je to krásný vůz akorát se mi nelíbí u těchto vozu jak maji vymyšlené výfuky jinak za jedná.

 

Přes vikend najeto přes 300km a jelikož byla odpojená baterie tak se mi vymazala dlouhodobá pamět...spotřeba při dodržování rychlostních limitu poprvé za dobu co vlastním E91 ukázalo spotřebu 6,6 což je dost neuvěřitelná hodnota.Nevěřil jsem Jirkovi když mi řikal že dokáže zajet jeho předFL za podobných hodnot ale opravdu to asi jde.U toho výkonu i kdyby to jezdilo za osm tak stejně nelituju těch propálených peněz jelikož za tu samou spotřebu nám jezdi 1,4MPi...

Odkaz ke komentáři

Pepo: ano,jsem spokojený a happy ale po dnešku nějaký smutný.

 

Tátoví jsem dnes nechal nakonfigurovat nového Passata v limuzině v Highline výbavě,alcantra, DSG, dvoulitr TSi 162kW,střibrná nádherná metalíza ,LED světla přední i zadní,navigace R18,fakt dost pěkná výbava za nějakých 630 bez daně.Když vezmu kolik jsem dal za Baworáka tenkrát tři roky starého s 65 tisicema najetých kilometru tak se mi chce popravdě brečet.Doslova brečet!

 

Já vím že to takhle nejde posuzovat že tenkrát byla jiná situace ale .... život jde dál.

 

P.S a moc děkuju ještě jednou za poštáka co se týče toho časopisu se segrou.Máš to u mě :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...