Přejít na obsah

Jakou navigaci do auta? – Jak vybrat mezi 3 až 4 tis. Kč


Doporučené příspěvky

Jedu TT a celkem pohoda ale Igo mi asi vyhovovalo vic. Cisla popisne jsou celkem v poho. Mesta temer uplne a mensi obce nic moc. Hodne pouzivam i souradnice pokud jsou k dispozici. A nekdy jedu na barak co se stavi nekde v lese nebo v polich a to bych jinak nedal. Jeezdim s tim i tam kde to znam protoze mam kontrolu casu kdy budu na miste a lip se mi planuje den. Jen je na prd ze obcas me to tahne zbytecne souskou kdyz o par kilometru dal je pohoda cesta.

Odkaz ke komentáři

Za mně zabudovaná navi jasně vede. Zkoušel jsem i Sygic a krátce i Waze a je to na prd. Žere data, nestíhá se dobíjet a navíc v autě velmi hodně telefonuji, což je taky na hovno, protože tohle nejde dohromady. Na zabudovanou jsem si zvykl tak, že už nechci jinak.

Těžko mně přesvědčit, když jsem zkusil přes mobil a hned jsem to zavrhnul, protože mně to sralo a nelíbilo se mi to.

Odkaz ke komentáři

Za mně zabudovaná navi jasně vede. Zkoušel jsem i Sygic a krátce i Waze a je to na prd. Žere data, nestíhá se dobíjet a navíc v autě velmi hodně telefonuji, což je taky na hovno, protože tohle nejde dohromady. Na zabudovanou jsem si zvykl tak, že už nechci jinak.

Těžko mně přesvědčit, když jsem zkusil přes mobil a hned jsem to zavrhnul, protože mně to sralo a nelíbilo se mi to.

tak když máš sračku mobil či nabíječku, tak se ti opravdu nestíhá dobít. s jabkem nemám žádny problém. to že telefonuji, ničemu nevadí.. stále ti to přes Bluetooth do rádia hlásí kam máš zatočit.

 

waze datově nežere skoro nic...

Odkaz ke komentáři

V tom máš pravdu. Když volám, tak by měla navigace mlčet - a přemýšlet, kde mě otočí nebo jak jinak změní trasu, protože jsem ji zcela ignoroval kvůli hovoru :D

 

Musím uznat, že jak Google Maps na Androidu, tak i Maps na Windows Phone jsou mnohem lepší, než většina navigací do auta - už jen díky počítání s aktuální dopravní situací.

 

Osobně třeba už dva roky používám Windows Phone a jeho Maps a jsem absolutně spokojený, nikdy mě nenechala ve štychu.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...