Přejít na obsah

Radio DVD z číny


Doporučené příspěvky

vzdyt jsem ti to psal mam ho taky a nejde MF volant!Tohle radio ma vic funkci ale je zaklad!!Nema can bus je to volitelna polozka a je tam napsane u canu ze nebyla zvolena!Navic tam je jen win5 a pak maj novejsi ve stejnem designu a je tam win6 a can bus ale tohle je uz starej model ktery se nevyrabi a ti kluci to kupuji za par slupek!!!Ma to tak hodnotu max 1000kc!!!Tyhle radia jsou zaklad!!Nejake testovaci a pak uz udelali upgrade systemu ale nejde tam nahrat ptal jsem se nato primo vyrobce! ;-) To radio je takovej darek pro zacatky!Proto ho chci vymenit za jine! ;-)

Odkaz ke komentáři

Tak dneska jsem ho zkousel na delsi cestu.dvd,navigace s liskou,radio, bt na ptehravani muziky a volani..vsechno ok.ja jsem za ty prachy maximalne spokojenej. Zkousel jsem to u kamose v aute a ten mel ten can bus a normalne mu mf volant fungoval.ja to mam bez a slape super!!za ty prachy ikdyby hralo jen rok. Prehozeni za stere mi ted uz zabera max 20min.spokojenost,radost!

post-21284-0-70888600-1360516111_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

To pospa: senzory fungujou plne stejne jako doposud. Zmenujou frekvenci pipani jak se priblizujes.jen to neukazuje na displeji ty carky jak si daleko ale to plne nahrazuje a vylepsuje couvaci kamera.kazde origo radio bude hrat lip. Ono kdyz poteskas stream a tuhle cinu tak stram je snad o pulku tezsi na to ze nic neumi. Jen troska problem s kvalitou signalu ale to uz mi delal i stream takze budu muset rozebrat tapecirunk strechy a poladit kontakty anteny. Jinak radio je plne v cestine i s ceskym navodem! Navigaci mam s Liskou :) nevim jak dlouho bude slouzit ale zaty prachy k nezaplaceni! Pokud ho nebudes zapojovat pres nejakej sound system co mas v aute na vic, tak kvalitu ani nepoznas

Odkaz ke komentáři

Diky za vysvetleni. Asi jdu do nej tedy taky.. Opravdu se mi libi a pekne tam sedi to radio.. Ohledne tech senzoru- kdyz koupim kameru, musim natahovat novy kabel az k radiu nebo staci ten puvodni od senzoru?

Problem se signalem mam taky, to ale zacnu resit az bude jine radio. Hudbu mam jen origo , ted ani nevim jestli mam repraky i vzadu :blink: :lool:

 

Takze max spokojenost s radiem? :palec:

Odkaz ke komentáři

kluci tak jsem mluvil s tim kamosem co semnou delal to radio(spis ja s nim :-) ) kdyz jsem se ho zeptal jakto, ze mu ten MF volant sel tak mi rekl jestli jsem se nezblaznil, ze to jedine mu neslo.prej to delal ovladacem :-) ..takze se vsem omlouvam ,ze jsem vas asi navnadil :-) ..

 

to princes: to logo se mi tam nedari nahrat.prohledal jsem soubory te navigace v pc a chtel jsem nekam prekopirovat obrazek toho loga.. ale nejak netusim kam.. :( ..bude tva rada draha? :-)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...