Přejít na obsah

Octavia rs Tdi CR - divné zvuky z podvozku


Doporučené příspěvky

Ahoj klubáci,

 

obracím se na vás s prosbou. O víkendu jsem se vracel po HK dálnici a při 140 km/h mi na nerovné vozovce auto prohouplo a ozvalo se jakoby malé lupnutí, déle byl klid. Ovšem v Praze na jižní spojce to začalo dělat na každém hupu i při 80km/h - takové lupnutí až kovové bouchnutí - řekl bych levá strana, možná předek, možná zadek. Dělá to jen občas, nejvíce, když jedu v autě sám. Někdy i, když na trojku ze 40km/h prudce přidám a ihned uberu.

 

Nevíte nahodou někdo, čím by to mohlo být?

 

Auto má najeto necelých (MR 2011) 20. tis. km. - v létě na 17", zima 16" a to vše přejíždím jako s formulí, chovám se k autu slušně - někdy až pošahaně. Takže jsem z toho teď docela rozhozenej.

 

Děkuji vám za radu, která by mi pomohla před tím, než auto odvezu do servisu.

Odkaz ke komentáři

Tak včerejší servisní prohlídka řekla přesně to, čeho jsem se obával. Nic jsme nenašli. Je teda fakt, že jsem cestou ze servisu projel na českých slinicích snad vše, co lze spatřit a nic nemlátilo. Budou doufat, že se to už neozve a pokud se to má ozvat, tak se to ozve na letních 18" palcových kolech.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...