Přejít na obsah

2T olej primo do nafty


Doporučené příspěvky

Zdravim panove,

uz od nejednoho majitele naftovych hracek jsem se doslechl(pisi o tom i nekteri kluci na bmw-foru), ze pridavaji do svych mazlu jednou za cas, kdyz si vzpomenou, tak 2T olej, slysel jsem to od jednoho majitele i novych common rail, od jednoho mechanika atp. Jeden rika vicko do plne, jeden rika vicko kazdou druhou nadrz atp.... duvod je pry to, ze nafta je pry 'sucha'.

 

Muzete mi nekdo objasnit, zda to ma smysl, zda muzu motoru nejak prospet atp? Zda to nekdo z vas takto provozuje? Jaky presne olej? Chtel bych mit uz pro jednou jasno. Jezdim na vervu a aditiva of VIF.

 

Diky

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
Guest Vlada 1

Zdravim panove,

uz od nejednoho majitele naftovych hracek jsem se doslechl(pisi o tom i nekteri kluci na bmw-foru), ze pridavaji do svych mazlu jednou za cas, kdyz si vzpomenou, tak 2T olej, slysel jsem to od jednoho majitele i novych common rail, od jednoho mechanika atp. Jeden rika vicko do plne, jeden rika vicko kazdou druhou nadrz atp.... duvod je pry to, ze nafta je pry 'sucha'.

 

Muzete mi nekdo objasnit, zda to ma smysl, zda muzu motoru nejak prospet atp? Zda to nekdo z vas takto provozuje? Jaky presne olej? Chtel bych mit uz pro jednou jasno. Jezdim na vervu a aditiva of VIF.

 

Diky

Míchání nafty s motorovým olejem pro dvoutakty, dojde časem k usazování více karbonů ve spalovacím prostoru.

Jinak, v návodě na obsluhu výrobce vysloveně přísady do nafty zakazuje.

 

Zaděláš si motor karbonem.

 

Mám na OC II 1,9 najeto 254000 Km a motor je OK. Celkem vše bez problémů. Jezdím 40 % dálnice.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...