Přejít na obsah

O1 připojení výhřevu


Hanz1

Doporučené příspěvky

Ahoj,pokud máš pouze sedačky tak doporučuji sehnat kabeláž pro výhřev post-5849-0-93675900-1363544320_thumb.jpg (koupit na vrakáči kabinovou instalaci a zní to vypreparovat).Občas na foru to někdo nabízí.Relé regulace č.d.:1U0 919 533 ,dělá se bud dvojté pro obě sedačky,nebo dvě samostatné,spínač ohřevu č.d.:1U0963563 .Z materiálu je to vše ,takže ted už jen trochu trpělivosti rozebrat půl palubky,obložení prahů a pěkně roztahat kabely dle schéma.Nechá se vyžebrat kopie ve Škodovce ze schémat

post-5849-0-92837000-1363544346_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Ahoj,pokud máš pouze sedačky tak doporučuji sehnat kabeláž pro výhřev post-5849-0-93675900-1363544320_thumb.jpg (koupit na vrakáči kabinovou instalaci a zní to vypreparovat).Občas na foru to někdo nabízí.Relé regulace č.d.:1U0 919 533 ,dělá se bud dvojté pro obě sedačky,nebo dvě samostatné,spínač ohřevu č.d.:1U0963563 .Z materiálu je to vše ,takže ted už jen trochu trpělivosti rozebrat půl palubky,obložení prahů a pěkně roztahat kabely dle schéma.Nechá se vyžebrat kopie ve Škodovce ze schémat

 

 

 

Díky za reakci, ale tohle mi, alespoň za mě, postup instalace kabelů moc neobjasnilo. Nejsem autoelektrikář, tak nákres v DP mi neni moc jasný. Ale hlavně jeho rozlišení je příliš malé. Ale díky za pomoc. biggrin.gif

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...