Přejít na obsah

Škoda Octavia Combi LaK


Doporučené příspěvky

V noci z 20.3. na 21.3 byla v ulici U Tesly 3, Havířov-Šumbark ukradena černá Škoda Octavia combi. Jednalo se o výbavu Laurin a Klement, s béžovým koženým interiérem, vše originál. R.v. 2002 1.9 TDi 81 kW.

V exteriéru jsou poznávací znaky jako chromované kliky, a podkliky, maska chladiče s chromem MILOTEC a krytem chladiče, zadní spoiler nad 5. dvěřmi, mračítka na předních světlometech. SPZ 4TO6054.

 

xenony, sedačky v elektrice, 4 el. okna, střešní šibr, multifunkční volant, kožený interiér

 

Díky za jakékoli info. :-/

post-23569-0-31952900-1363870075_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Tohle kopíruju z jednoho přízpěvku zde na octavia club a je to k tématu,tak mi to nedalo.

 

Něco na tom asi bohužel bude :( :

 

nový způsob vykrádání koncernových vozů abych si dával pozor při zamykání auta a hlavně to zkontroloval jestli se doopravdy auto zamklo.

 

V podstatě to celé probíhá tak že přijedete do práce na parkoviště a chcete zamknout na dálku svůj vůz- stačí, aby ve vaší blízkosti, když chcete uzamknout vozidlo byl někdo s koncernovým klíčem s dálkou a stihne dříve zmáčknout a držet tlačítko zamknout, tak vaše jednotka dálkového centr. systému přijme plovoucí kód z cizí dálky a tím bude zahlcena a už nepřijme ten správný plovoucí kód z vaší … tím pádem nedojde k uzamčení Vašeho vozu. Pokud si toho tedy nevšimnete, tak hovada maji volnou cestu a bez násilí k vaším věcem ve voze, případně jeho dílům (xenony, Columbus,odložené věci v kufru jako je noutas apod.

Odkaz ke komentáři

Tak moc se mi to nezdá..ale nejsem žádný odborník tak třeba to možné je. Nicméně v mojem případě se to tak nestalo auto stálo dva dny na stejném místě a pak už ne.. a od Policie víme že v tu noc byli ukradeny dvě jedničkové Octávie z tohoto parkoviště tak asi nějaký nájezd...

Odkaz ke komentáři

Tak moc se mi to nezdá..ale nejsem žádný odborník tak třeba to možné je. Nicméně v mojem případě se to tak nestalo auto stálo dva dny na stejném místě a pak už ne.. a od Policie víme že v tu noc byli ukradeny dvě jedničkové Octávie z tohoto parkoviště tak asi nějaký nájezd...

 

 

podle me jedina ochrana je to pojistit proti odcizeni. tak sem to udelal ja a doufam, ze az mi ji cornou, neco aspon dostanu, pac jinak je to na masli. Ale i tak preju at se najde v celku v poradku!

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...