Přejít na obsah

Nákup přez škodaplus.cz


Doporučené příspěvky

Ber to tak, ze rocni vozy konfiguruji lidi na pul roku, nebo max rok.

 

Kdyz jsem si hledal nynejsi OII FL RS videl jsem treba auto, ktere bylo snad se vsim co jde, tedy mimo alarmu a tempomatu. Nechapu kdo narve vybavu jako MF volant, Columbus se Sound Systememm taznym a neda si tempomat.

Bohuzel jak pise Dakie hledas ojete auto a najit nekoho kdo ma podobny nebo stejny styl jak auto sladit je hodne tezky (aspon v mojem pripade).

Odkaz ke komentáři

Každej upřednostňuje jinou výbavu ;) To je těžký, u ojetých aut sehnat přesně tu výbavu, kterou chceš a ještě aby bylo auto v solidním stavu :(

O to nejde, mi je výbava celkem u zadku, ale nechápu, proč všude rvou ten paket pro špatné cesty.

Nikdo ty ojetiny pak nechce, už to tam prodejci i přestali uvádět, auta s paketem jsou levnější než auto s totožnou výbavou a bez paketu, prostě tomu nerozumím. Třeba to má nějaký důvod, např. že potřebuji dostat ze skladu ony větší pružiny, nevím.

Každopádně je to jen můj povzdech, nic s tím nenadělám. Holt budu muset vyhlížet kus bez paketu.

Odkaz ke komentáři

Myslim, ze to je spis pozadavek po vetsim pohodli na stale vic se rozpadajicich silnicich - to same udelal muj otec pri vyberu posledni OII. Vymenil svou dosavadni konfiguraci sport za paket pro spatne cesty a je nadsen.

Uprimne ja to taky nechapu, ale mozna k tomu taky dospeju...

 

A jinak pakej neni vec ktera by se nedala vymenit ;)

Odkaz ke komentáři

a čemu ti ten packet tak vadí? myslím pro manželku dobrá anti obrana proti názazníkum...

a po jakým koukáš? TDI a elegance?

No vadí, jako není to nic co bych nepřenesl přes srdce, ale to auto vypadá hrozně - jako koza, navíc mi to přijde jako zbytečnost, s normálním podvozkem nemám v MS kraji problém.

Jinak koukám po 2.0 TDI Ambiente plus, tam je vše co potřebuji a vejdu se do půl míče.

Odkaz ke komentáři

je u supu u 4x4 taky zvýšený podvozek jako to je u octávky? mě třeba u OII paket pro špatný cesty vyhovuje, za 5 let se mi nestalo že bych drbnul nárazníkem do obrubníku, že bych někde orval spodek a jednou za čas sjezdu ze silnice na polní cestu :prcprc: :lool:

a jestli je s paketem levnější, tak není problém vyměnit podvozek, taková investice to není a bude to asi i prodejný, takže investice bude o to menší, možná na tom i vyděláš

Upraveno uživatelem krocan
Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Já jsem takto auto kupoval.

 

Hledal jsem na internetu asi 3 měsíce a průběžně koukal i na ojetý vozy na http://www.skodaplus.cz/

 

Našel jsem tam přesně co jsem hledal.

Zavolal jsem pak do té pobočky Škoda,kde auto bylo a domluvil si prohlídku auta.

Už po telefonu jsem byl upozorněn,že auto je absolutně v pořádku,velmi dobře udržované a po prohlídce servisního technika.

Jel jsem tam tedy už s penězi a velkým přesvědčením,že auto koupím.

 

Auto opravdu vypadalo hezky,celé jsme ho prohlédli i s prodejcem(Škoda) a byl jsem upozorněn na stav,který byl opravdu dobrý(i přes to,že mělo auto najeto 290tkm) a k autu jsem dostal i hromadu faktůr a výpisů o všech provedených pracech za celou dobu jeho života.

Majitel auta velmi pečlivě ten servis/autosalon Škoda navštěvoval a při sepisování smlouvy se tam i objevil,takže jsem o autu věděl NAPROSTO všechno. :palec:

 

S autem jsem naprosto spokojenej a když čtu a slyším jaký se dějou zvěrstva s autama v běžných bazarech,tak nedám na nákup přes škoda dopustit a ani v budoucnu,jestli budu kupovat auto,nechci jinak než přímo přes ,,Škodovku,, :palec: :palec: :palec: :palec:

Odkaz ke komentáři

Jo,to máš pravdu,já netvrdím že ne.Akorát je mi divný,že když si tam zadáš SII v naftě,stáří 2008 - 2009,tak tam vylítne 15 inzerátů a 12 z nich má najeto do 200tis.

To je až moc velký štěstí.Tyhle auta si kupují lidi co hodně jezdí.Ono je zázrak sehnat 3 letýho do 200.tis km.A tdy nabízí 5letý ze 110tis.km.

Prostě tomu nevěřím. :blink:

Odkaz ke komentáři

S těma kilometrama,bych to tak rychle nezavrhoval.

V mým okolí jsou hned dva majitelé superb2 ,kteří mají auto jen jako luxusní rodinej,či pracovní vůz a jsem si jistej,že vzhledem k jejich profesi velký desetitisíce Km ročně nenajezděj :P

 

Takže superb si nekupují jen lidi co jezdí pravidelný dlouhý trasy,ale i ti co jezdí míň,ale chtějí si dopřát určitý luxus.

 

Navíc není problém koupit auto u škodovky a hned zajet do nějakýho jinýho servisu a prověřit si,jestli data sedí a v případě,že ne,tak auto vrátit.

Tuto možnost moji koupi auta u Škoda připustili(prej to tak někteří kupující delaj) a myslím,že jsem měl garanci 24h na vrácení auta bez udání důvodu,ale nejsem si už jistej s tím časovým rozsahem,ale vím,že mi tu možnost garance vrácení auta říkali! ;) :palec:

Odkaz ke komentáři

S těma kilometrama,bych to tak rychle nezavrhoval.

V mým okolí jsou hned dva majitelé superb2 ,kteří mají auto jen jako luxusní rodinej,či pracovní vůz a jsem si jistej,že vzhledem k jejich profesi velký desetitisíce Km ročně nenajezděj :P

 

Takže superb si nekupují jen lidi co jezdí pravidelný dlouhý trasy,ale i ti co jezdí míň,ale chtějí si dopřát určitý luxus.

 

Navíc není problém koupit auto u škodovky a hned zajet do nějakýho jinýho servisu a prověřit si,jestli data sedí a v případě,že ne,tak auto vrátit.

Tuto možnost moji koupi auta u Škoda připustili(prej to tak někteří kupující delaj) a myslím,že jsem měl garanci 24h na vrácení auta bez udání důvodu,ale nejsem si už jistej s tím časovým rozsahem,ale vím,že mi tu možnost garance vrácení auta říkali! ;) :palec:

 

A prosimtě v jakym škoda autorizaku jsi auto kupoval?Oni se celkem dost v přistupu lišej..tak by mne zajimalo kde jsi byl, nebot zni solidne.

Odkaz ke komentáři

Pročetl jsem si celé toto téma a s posledním příspěvkem musím jen a jen souhlasit. Svoji O1 TDi Elegance jsem kupoval jako tříletou právě taky u AutoStylu v Trutnově před 6-ti lety, měla najeto skutečných 53 tis.Km. což jsem si nechal ověřit. Jednání prodejců bylo na 1*, dodnes nelituju toho že jsem auto koupil, jsem stále max. spokojený. V zimě jsem koupil přes Škodaplus manželce Roomster 1,2TSi jako 3/4 roku staré auto-předváděčku z HK a taky bez jediného problému, bezvadný přístup prodejců. Takže za mě Škodaplus ANO! :palec:

Odkaz ke komentáři

Jo ten Trutnov byl super.Ještě mi po týdnu od koupě volal p. Svoboda z Autostylu,jestli je vše v pořádku a jsem spokojený :palec:

 

Myslím,že většina prodejců z Škoda-plus bude mít stejný přístup.Tak jako kolega-Koupě bych se přes Škoda vůbec nebál :palec::pivo:

 

 

A navíc předchozí majitel mého auta je známá osobnost Trutnova,takže má dobrou minulost :lol::palec:

Upraveno uživatelem peakt
Odkaz ke komentáři
  • o 5 let později...

Přes DasWeltAuto jsem kupoval před téměř dvěma lety jedničkovou Oktávku. Cena trochu vyšší než obvyklá, zato ale garance kilometrů a stavu auta přímo od Porsche. Oktávka spolehlivě slouží dodnes. Přes Škoda Plus jsem koupil pro změnu ročního Rapida Spacebacka a prodejcem byl opět Porsche. Rapida mám zatím jen krátce, ale opět nemohu říci křivého slova proti prodejci - korektní jednání, plná garance stavu a kilometráže, navíc auto je ještě tři roky v záruce, takže je k disposici i servisní a asistenční podpora. Já mám zkušenosti dobré.

Odkaz ke komentáři
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...