Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Octavius84

Nissan X-Trail 2,2dci

Recommended Posts

Tak po prodeji okty jsem pořídíl Nissana X-Traila 2,2 dci 100kw, r.v. 2006, najeto 72tis km s origo full servisem, tedy i serviskou.

Výbava jakž tak slušná i když proti oktě mi nějaké věci chybí... Má to 4x elektrický vokna, ESP, automatickou klimu, tažný zařízení na 2,5t (důvod proč jsem ho kupoval), 6 kvaltovou převodovku a nějaký další chujovinky jako 2x Alu kola, origo 16" na zimu s pneu Nokian WR G2 a letní 17" Aez Ultra s Continentalama. Pak přídanej přední rám s dálkovejma PIAA (svítěj jak kráva), boční nášlapy, origo křídlo (asi ho sundám). Dostal jsem k němu ještě na léto látkové koberečky, vymontovanou přepážku a origo příčníky na rakev.

V plánu je jen pár drobností, a to : zatmavit okna, z letních 17" udělat zimní a na léto koupit nějaký 18". Dodělat nejspíš nějakej malej rámeček zadního nárazníku aby to korespondovalo s předním a bočníma nášlapama. Možná nějakou koncovku výfuku, když už je vidět. A určitě parkovací senzory předek + zadek, na tom už jsem předběžně domluvenej s MartinemRS. A ještě mě láká origo střešní nástavba na hagusy s přídavnejma lampama, ale to je otázka za kolik se dá sehnat.

Foto dodám hned jak něco nafotím...

Pekne vozytko ale Octa je lepsi, krasnejsi, ........ atd. hlavne ta Tvoje byvala :P

Kridlo se my tam "paci". Pokud ne prekazi (treba str.nosicu nebo box-u) tak ho nech tam!

Tak oprava po srne nakonec vyšplhala až na 35tis Kč, to sem koukam ani nezmínil. Byly prohnute i dveře a nějaké další drobnosti.

Jinak včera jsem nazul nové letní Pirelli Scorpion STR 235/55/17 tak uvidíme. A dnes přišla nová sada stěračů Bosch Aero.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...