Přejít na obsah

Rosso Brunello


Doporučené příspěvky

Zdravim vsechny.

 

Uz nejakou dobu to tady okukuju, sleduju jak to vsichni ladite a v pripade potreby i nejake znalosti nacerpam, tak jsem se rozhodl ze taky hodim par foto, at nejsem jen pasivni uzivatel.

 

Auto jsem koupil uz pred rokem jako referencni z autorizaku, je to elegance, par veci navic by bodlo, treba xeny ale jezdit se s tim da :) Zadne mega zmeny neprobehly, jen par decentnich, at to proste neni uplne tuctova seriovka.

post-17211-0-10118600-1368472930_thumb.jpg

post-17211-0-76997700-1368472962_thumb.jpg

post-17211-0-63398900-1368473015_thumb.jpg

post-17211-0-29997500-1368473049_thumb.jpg

post-17211-0-46712500-1368473141_thumb.jpg

post-17211-0-39695300-1368473233_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

mas to super palec.gif tiez by som chcel aspon taketo decentne zmeny, no snad casom. Inak na zadnom svetle mas foliu vsak?

 

 

 

este hod nejake fotky interieru, a ak ta mozem poprosit aj nejaku lepsiu zozadu, chcem si prezriet tu koncovku palec.gif. Rozmyslal som tiez o nej ale pride mi asi az velmi siroka, zrejem zvolim 2 trubky

 

 

Odkaz ke komentáři

Podle výfuku 1,4ka?

 

Stejnej mám na 1,6 TDI, to nebude ta správná indicie :rolleyes:

Tyhle plochy jsou primárně pro vejfuky s jednou rourou ... liší se jen průměrem "nátrubku" podle průměru výfuku motorizace.

 

Takže to může být 1,2 TSI / 1,6 FSI / 1,6 + 1,4 MPI nebo 1,6 TDI CR + 2,0 TDI CR ... :rolleyes: Ale protože má v nadpisu TSI, tak to bude 1,2 :)

Upraveno uživatelem Jack_Reacher
Odkaz ke komentáři

Chlapi, zasnu nad vasima spekulacema o vyfuku :pivo: Motor mam 1.4 90kW ale jak pise Jack_Reacher podle koncovky se to poznat fakt neda. Tahle patri puvodne na jednu rouru 1.6 MPI, ale je malinko predelana aby sedla i na ty moje dve ;)

 

2 feki: foto interieru nemam po ruce, krome paketu dynamic ale nic extra. Ano, zadni svetla jsou folie a foto zezadu je tady - me az tak siroka neprijde, proste vyplnuje ten vyrez v narazniku ale proti gustu... :)

post-17211-0-57082400-1368476440_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

2 princes: Diky za kompliment :) btw ty xenony ale asi spatne ctes, zatim pouze vize do budoucna...a asi dost vzdalena :(

 

2 Stickler: rouru js rizl baj oko, zbylo cca 3.5cm. Navic jsem zkratil i natrubek na koncovce o cca 1cm a nasunul ji co to slo az k tlumici ;)

 

Btw shanim 2cm podlozky pod zadni kola vcetne 50mm sroubu, kdybyste nekdo vedeli o nejakem spolehlivem zdroji... V Ostrave prodava nejmenovany obchod na Hornopolni jeden sroub za 110Kc coz mi prijde neskutecne moc :rolleyes: na druhou stranu nechci cinu za 5Kc co se strihne na prvni dire :huh:

Odkaz ke komentáři

No já nevím, tady spekuluji jen kvůli tomu zkracování, nicméně měl jsem na své bývalé OII běžné šroubované a bylo to OK - šrouby nebyly vidět, montáž jednodušší a aspoň teplotním ovlivněním, vlivem mísení materiálů, koncovky nerezly. Pokud by držela montovaná i tady bez převažování na pravé straně bez ohledu na zkracování, šel bych do ní znovu.. :palec:

Odkaz ke komentáři

Vyhody nevyhody sroubovaci neumim posoudit a ani js to neresil, navarovaci mi prijde tak nejak vhodnejsi :) A nic se neshazovalo, shora to varene neni ale nemyslim ze to necemu vadi, drzi stopro. Navic byl svar osetreny nejakym protikoroznim nastrikem a zatim dobry ;)

 

A btw neprestava me udivovat kolik jedna "obyc" koncovka vyvola plodne a zajimave diskuze :lol::palec:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...