Přejít na obsah

Škoda Octavia TDi Combi by T-VAG


t-vag

Doporučené příspěvky

s Lupínem nejedu :lool: :lool:

 

chci aby se lidi podívali i za černým kombajnem a nejenom za frajerkou v celolaku :lool:

 

Ještě řeším jestli v pátek odpoledne,nebo v sobotu brzy ráno :palec: Původní plán byl jet už v pátek,ale v práci čas dovolených, práce hromada a nikdo nikde :wallbash:

Odkaz ke komentáři

po delší pauze to tady opět trošku oživím :rolleyes:

Jelikož mi Žamberk z pracovních důvodu nakonec nevyšel :wallbash: , tak otázka na všechny klubáky tady na foru: Nechystá se někdo tenhle víkend (6.-8.9.2013) do Miletína na koncern?

tady fb událost akce: https://www.facebook.com/events/427353797360397/?fref=ts

 

Mám volný víkend už konečně snad,má být fajn počasí,tak plánuju, že bych vyrazil, tak jen jestli se někdo nechystá? :wub:

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Po delší době nějaký ten up pánové :rolleyes:

Pořídil jsem nové radio od Kenwoodu :rolleyes: Nejsem žádný audiofil,ale za ty prachy, dvouletou zárukou, výstupem na Sub., AUX vstupem,Mp3, Flash atd. nešlo říct ne :lool:

Trápí mě jen jedna věc: Radio podporuje ovládání z volantu, ale nevím jak zapojit a do škodovky bych s touhle "maličkostí" jezdit nechtěl se přiznám :wallbash:

Poradí někdo jak si s tímhle poradit a jestli to lze nějak udělat i přes Maxidot?

Přikládám fotku konektoru který jde z radia:

post-24274-0-05471300-1380735944_thumb.jpg

 

.... a tady konektor z původního Symphony, který nelze nikam připojit

post-24274-0-79237500-1380736498_thumb.jpg

 

a tady ještě finální fotka s menším polepem rámečku :wub:

post-24274-0-54739800-1380736622_thumb.jpg

 

Díky za případné tipy, rady a návody :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Prodám 17ti palcová kola BBS LM, 5x100, ET 35 - kola jsou v pořádku, rovná, nepokopaná, pneu cca 50% (pirelli p7000 215/45) - nejedná se o originál kola bbs, to říkám na rovinu abych předešel dohadům, ale kola jsou v perfektním stavu, za ten ručím, není problém zaslat více fotek a nebo předvést osobně - bez jediného škrábance cena 12000 za komplet, rozumné domluvě se případně nebráním. Prodávám z důvodu přechodu na jiný rozměr. Více info sz

post-24274-0-28987800-1392923525_thumb.jpg

post-24274-0-69299200-1392923736_thumb.jpg

post-24274-0-17830000-1392923755_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak pánové opět přibylo pár změn před blížící se sezonou ^_^

Prodal jsem 17 "BBS LM" a pořídil o palec větší papuče :palec: - v rozměru 18x8 s ET35 a řeším co na to nazout. Koupil jsem to na gumách 225/40,ale ty půjdou dolů - je to fakt hodně - má někdo zkušenost? Zamlouval by se mi rozměr 205/40 a nebo 215/40, tak kdyby měl kdokoli názor budu rád za každý tip :-) A plánuju nějaký ten výfuk, tak se chci zeptat jestli tady někdo nevaří nereza nebo lespoň jestli by někdo neměl nějaký ten výkres abych nemusel sundat původní a dělat podle něj? :huh: ^_^

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Gumy jsem nakonec poridil 205/40 panove,ale objevil se problem. Auto oproti lonsku mam porad stejne vysoko,ale predni strana u spolujezdce mi povrzava. Vymenil jsem horni ulozeni,protoze to skripani se ozyvalo z tech miat po zahoupani s autem,ale nepomohlo to :-( na krev dole taky nejsem. Mista je tam jeste hromada a do nosniku jsem jeste vubec nerezal,takze myslim,ze tak moc dole zase nejsem. Podvozek mam FKcko stejne jako treba Jena a mam ho tam druhym rokem. Bud vrzou dorazy a nebo tlumic jako takovej asi :-( stalo se to nekdy nekomu? Zvedat vejs to nechci,prave naopak,chtel jsem jeste o centimetr dolu :-D

Odkaz ke komentáři

ty jo, tak tohle mě ani nenapadlo - je divný,že to dřív nemlátilo a teď najednou jo :( S výškou jsem zatím nehejbal právě. Mám minimálně 2 cm do konce závitu na tlumiči a myslím že jsou tady kluci co jsou o dost níž a tyhle problémy nemaj ..... viz. třeba ty Jeníku :lol:

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...