Přejít na obsah

Kokta


Doporučené příspěvky

 Já nepopírám že tomu nerozumí, přece jen je hodně známej, ale ten výkon se mi nějak nezdá, jako ze 103 dát 125 či 130 to se ještě jakš takš dá, navíc, DPF, čili ucpávka výfuku, nejsem si jist, jak to dlouhodobě pobere, no uvidíš. 

Upraveno uživatelem vevca
Odkaz ke komentáři

já jsem to psal tak, že já tomu nerozumím, nejsem z oboru, nemám nastudovaný do podrobna knížky o motorech atd atd...

on tomu opravdu rozumí, asi nám neřekne jeho know how jak to dělá, to by šel sám proti sobě.

hele těžko říct, mě říkal že v tom problém nevidí, už dělal nějaký yeti a nějaký graf z oktávek mě ukazoval taky či z passatu, jinak chápu jak to myslíš ty. Tak asi tomu fakt dokonale rozumí, ovšem uvidí čas a moje praxe ;)

 

btw kdo ti čipoval tvoji bejvalku?

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

no jasně chápu palec.gif hlavně abych dostal nějak peníze a co nejvíce aspon.... nejvíce mě sere, že to auto bylo 100% funkční kromě občasného vrzání při zatáčení a dle mých představ.... ted zase schánět nové auto a znova koloběh, já fakt mám na tohle smuluwallbash.gifwallbash.gif

 

vidím to na 1.8 nebo 2.0 v benálu, nafta mě už stačila.... ale to moc předbíhám.

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...