Přejít na obsah

Kokta


Doporučené příspěvky

já sem v pohodě i spolujezdec naštěstí... člověka z mercedesu ani nebudu komentovat, nebo jestli mě naštve tak klidně mu udělám reklamu.

plechy vem čert, ale mam v prčicích kožený sedačky, difuzor, koncovku vejfuku, přední spoiler a jiny udělátka. a nikdy nedostanu prachy jako za to že jsem to kupoval a auto bylo na 99% v pořádku.

 

auto chci v záruce, takže tak...

 

měl tam nějakyho čokla tuším nebo nevím

 

ted mě napadlo, že ten blázen si tam asi hladil psa a nečuměl na cestu.....

Odkaz ke komentáři

njn čurak co nečuměl minimalně 10 sekund na cestu a honil psovi péro...

že se mě nic nestalo je velké pozitivum, ale že mám v piči auto a tím pádem hodně peněz.. nejvíce mě sere ten čip, s kterym to auto bylo fakt solidní, že jsem si ten čip užil nějakych 1000km............

no furt nevím, nějakou firmu co to umí solidně opravit, fakt se mě nechce jít do jinyho auta i když možná jíná cesta nebude..

 

no to mě povídej lukáši wallbash.gif

Odkaz ke komentáři

Se sice stane, ale od krásného cestovatele škoda až 100 tisíc kč na mé konto. wallbash.gif zrovna to není málo peněz, nebo mě je cestovatel dá, když má asi lepší konto? asi se ho zeptám.

 

panák mě bohužel nevydělá až 100 tisíc kč, takže bude lepší jít vytvářet nějaké hodnoty.

jet ve firemním francouzovi, tak už by šlo možná o zdraví.....

Odkaz ke komentáři

přesně tak Romčo, ted se menují auto in. V pondělí tam jedu, beru náhradní auto a zeptám se kdy přijede likvidátor, abych tam u toho byl popřípadě známej pojištovací makléř, ktery v tom umí chodit asi lépe než já. ideální dostat co nejvíce peněz a doplatit na auto v podobné výbavě, max dodělat koženy sedačky + čip motoru.

protože když se to bude opravovat, tak klidně nějaké závady se můžou dostat až příští rok atd, takže to není uplně nejlepší cesta.

Odkaz ke komentáři

Tak to nasere, ovšem jak psali ostatní, hlavně že jsi v pořádku. Hlavně žes měl za poslední dobu na autě spoustu nových věcí a teď je všechno naprd :(

 

Tomu volovi, který neumí řídit, to patří, líto je mi jen toho psa, ten za to nemohl, snad je v pořádku i on...

 

Tak pevné nervy a ať to dobře dopadne!

Odkaz ke komentáři

nějak mě je ukradený i on a pes, mě jenom sere, že co jsem dělal minulej rok v řijnu a listopadu, tak dělám znova kvuli nějakymu umělci. je to o nervech, místo klidu řešit další píčovinu kde lítají prachy.

 

už se klepu za volantem, že mě zase sejme nějakej idiot a dnes sem znova jel do Hradce, tak sem jel starou trasou. tudy už nikdy nejedu. Po 2 co mě tam smetli zezadu.wallbash.gif

Upraveno uživatelem marekczek
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Líbí se mi, jaká se tu kvůli výměně čelního skla rozvinula diskuse ... . Má zkušenost je taková, že mi nikdy nikdo nenutil "zalepení" skla, vždy se sklo měnilo. Ano, vím, že výměna skla má svá rizika, ale stejně to sklo je po nějaké době  a porci kilometrů "osekané" a poškrábané, navíc u staršího auta se už začíná i odlepovat, takže vždy výměna. Mě tedy ca 1000,-kč/rok a spoluúčast 1000,- nezabije, takže sklo mám pojištěné a měním, když je potřeba. 
    • bigfavo vaša objednavka je už pripravena a zajtra ju posielam
    • tak potom si treba nastudovat, ze kedy sa opravuje a kedy meni a ked s tym ides do servisu, tak predsa zhodnotia, v akom je to sklo stave a navrhnu nejake riesenie. ci co len tak niekde das auto s tym, ze netusis, co sa s nim bude diat? to pochybujem.
×
×
  • Vytvořit...