Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
Sign in to follow this  
160R

Porovnanie parametrov infotainmentu OIII a OII

Recommended Posts

V prílohe je tabuľka, kde sú popísané rozdiely medzi jednotlivými rádiami a navigáciami v OIII a OII.

Infotainment_Page_1.jpg

Infotainment_Page_2.jpg

Ahoj, mam k tý tvojí tabulce pozn...mam v OIII navigaci Amundsen a dle návodu tam video přehrávat lze..teda pouze skrz SD karty. Zatim sem teda neodzkoušel, pořídil sem Micro SDXC 64gb, kterou sice podporuje OIII, ale ne už muj comp:) Až vyzkoušim tak přídu s dojmama:)

Ja som info čerpal z materiálov zo školení k OIII, je možné, že tam môže byť chyba alebo nepresná informácia. Podľa mňa ale naozaj Amundsen nebude vedieť žiaden video formát... Ak ale máš možnosť, nakopíruj zopár krátkych súborov aj na obyčajnú SD kartu a môžeš skúsiť z nej :palec:

banks: Podarilo sa ti skúsiť ten Amundsen? Ja som skúsil Bolero, čo je identické s Amundsenom až na možnosť navigovania a nevie prehrať z SD karty žiaden formát - ani Divx, ani Xvid, ani MP4, nič. Pritom v návode je tiež napísané, že vie prehrávať uvedené videoformáty. Obávam sa, že je chyba v návodoch a jediné zariadenie, ktoré v OIII prehrá video súbory, bude Columbus.

Amundsen podľa najnovších info naozaj bude vedieť prehrávať aj video súbory, keďže už je známy spôsob, ako odblokovať video za jazdy.

Kameru by mal vedieť, keďže Golf VII ju vie. Ale pozor, rádiá v O3 a S2FL/YFL nie sú zameniteľné a sú úplne iné! Toto Škoda moc nedomyslela, keď úplne iné zariadenia u viacerých typov áut nazvala rovnakým menom :wallbash:

Ahoj,

nemáte někdo přehled o nových rádiích, co se aktuálně nabízejí?

Stačí link, kde by se daly zjistit informace.

Díky