Přejít na obsah

Etka 7.4


buml

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

Potrebne subory + manualy:

1x 41MB

http://ulozto.sk/xCQYeBkh/etka-win8-8-1-win7-vista-xp-x86-x64-rar

Samotna ETKA, je zabalena koli velkosti do iso suboru a este zabalena Winrarom V5.00 (starsimi verziami Winraru to nemusi ist rozbalit, treba potom stiahnut novsi):

 

4x 1,07GB + 1x 970MB

http://www.ulozto.sk/xiCG6xxY/etka-part1-rar
http://www.ulozto.sk/xYQvF113/etka-part2-rar
http://www.ulozto.sk/xpiMpxxC/etka-part3-rar
http://www.ulozto.sk/xTxyPjjJ/etka-part4-rar

ETKA aktualizovana k 22. septembru 2014

 

Naco chces robit virtual? Ved si to kazdy moze nainstalovat a aktualizovat bez problemov.

Odkaz ke komentáři

Tak ETKU jsem instaloval podle návodu, ale ve výsledku mi to píše tuhle chybu... :(

Skus to vsetko odinstalovat a nainstalovat nanovo. Je to plne funkcne, navod som robil, resp. upravoval ja a ficim na Win 8.1 x64.

Takisto som tuto etku daval na vedlajsie forum a nikto nemal problem.

 

Alebo najprv vyskusaj sa prepnut do toho rezimu cez F7 a nainstaluj este raz len Hardlock.

V spravcovi sa ti zobrazuju tieto devices?

 

post-19535-0-30354400-1419849931_thumb.png

Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři

Kluci prosím o radu

Nedaří se mi instalovat ani jedna verze Etky-potřeboval bych na disk D:\

Asi dělám něco špatně,mam W7 32bit

Můžete prosím poradit třeba SZ abych nebyl za hňupa

Většinou ztroskotám u emulátoru,který nejde za boha instalovat

Upraveno uživatelem Radas
Odkaz ke komentáři

Etku mas na D, alebo na C disku? Postupoval si podla toho navodu vyssie?

 

Ak je na D a spustas ju cez ten odkaz, tak ho je potrebne upravit.

Klikni na neho pravym a daj vlastnosti:

beznzvu4yuwb.png

 

A tu prepis disk C, na disk D a daj Pouzit.

Vyskusaj :)

Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři

Ale ked chces mat etku na D, tak tam musis nakopirovat celu databazu, ktora ma cca 8GB :)

Hento, co tam mas, su len subory (v tych adresaroch), ktore su potrebne nakopirovat a prepisat v tej povodnej databaze, aby to islo z disku D. Preto nevies ani prepisat cestu k tomu odkazu, lebo ten subor neexistuje, resp. existuje, ale nema cestu dalej k spustacim suborom exe a ini.

Stiahol si aj samotnu etku, co som tu postoval?

4x 1,07GB + 1x 970MB

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=20677&p=1530264

Upraveno uživatelem Kyselinka
Odkaz ke komentáři
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • OTÁZKA, KTEROU ZDE ZODPOVÍ ODBORNÍK: VÝROBCE KABELU.   myslím, že určitě v některých případech něco poškodit lze a to nevratně. Například když nastavíte nevratný omezovač rychlosti v motorové jednotce. Ale i jinde, například v některých 09 je kódování (slavný Bajt 18), který je jen maska. Vy tedy vidíte stále 00, ale on 00 není a nesmí být. Takže vrácením 00 se nic nenapraví.
    • Mě to přijde jako nedostatek proudu. Tj : odešla baterie, špatně připojené / znečištěné / zoxidované svorky na baterii . Vyhřátý silový kabel na kostru. 
    • Ahoj, mám taky origo diagnostický kabel Ross-Tech se sadou VCDS MAX. Jsem tvůrce návodů do VIS autodiagnostické postupy. Kdo má zájem o kódování světel, podsvícení budíků, ručiček, podsvícení displeje v palubní desce, či podsvícení infoteimentu... Umím! Vše je zesilováno či zeslabováno: 1) Fototranzistorem (který lze také nastavit a to nevídaně!) , (nebo ho odstavit z činnosti) 2) Car - nastaveni - světla - podsvícení palubní desky   mrkněte na částečné ukázky možností co a jak s čím... videa zde: Kódování světel a podsvícení VCDS Víťa    Rád Vám provedu nastavení dle vašich přání!!! *Samozřejmostí je Prvotní záloha Vašeho vozu, např pro STK. *Znovu přehrání Vašeho oblíbeného nastavení vozu po STK! *Všechna Data Vám pošlu i emailem, jak scan chyb, před jejich vymyzáním, tak i kompletní zálohy vozu! Můžete si je tedy přehrát i jinde, kde budou vlastnit HEX-V2 kabel... NosekVitezslav@seznam.cz Kod pro jakou jednotku_? Potřebuju číslo jednotky: 09? a Objednací číslo. Nejlépe autoscan vozu, je to možné??? Podle ostatních jednotek lze přesněji sestavit kódování! VCDS Víťa NosekVitezslav@seznam.cz
×
×
  • Vytvořit...