Přejít na obsah

Fotbal a vše okolo něj.


romariooo

Doporučené příspěvky

A bude hur! V Cesku jde fotbal pekne z kopce uz od mladeze. Mladi nechteji hrat fotbal a kde jsou ty casy kdy v pripravkach bylo 30 deti (fotbalistu). :palec:

 

Uz ted v nizsich soutezi neni skoro s kym hrat, generace 80let uz pomalu zacina odchazet a nahrada nikde. U nas hrajeme 1.B tridu a opravdu neni kam sahnout pro nove hrace. :)

Odkaz ke komentáři

ale je treba se na to podivat taky z druhy strany. Dnesni system neni moc nakloneny tomu, aby si chodil kazdy den hrat s klukama fotbal. Kdyz rodice zenou talentovanyho kluka do uceni, tak s fotbalem stejne sekne, protoze doma nebude mit podporu. Taky jsem nehral hokej spatne, ale proste doma padaly takovy slova, jako ze se tim stejne zivit nebudu, tak at se radsi ucim. Ted jsem na skole v cizine a hokej nehraju. A dalsi vec jsou pocitace, mobily... tyhle veci dokazou deti zamestnat na cely den, a proto nemaji rodice potrebu deti posilat na fotbalovy trenink, aby je nekdo hlidal, "pohlida" je pocitac

Odkaz ke komentáři

Hrali proti moc slabim souperum a meli vyhrat za kazdou cenu a ne je omlouvat,ze byla sestava takova nebo makova...berou za to silene penize a vykon tomu neodpovida...vim,ze se obcas stane,ze i teoreticky silnejsi tym prohraje,ale vykon by mel vzdy podat 100% a ne potom vykladat jak to mrzi a ze to byl spatny vykon...maji to jako obzivu a pristup nekterych moc spatny...

Dat jim poradny zahul kdyz maji trenovat a ne aby si prohlidali DUBAI z lodi.....

Hraji fotbal taky a kdyz podame spatny vykon,tak po prvnim treninku po zapase necitim nohy a jsem hotovej,protoze se 1.5hodiny beha a kdyz nam potom hodi mic a rekne at si zahrajem fotbal kdo chce,tak nikdo uz hrat nechce....

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

V úterý jsem se byl podívat na tuhle akci a musím říct, že to stálo za to! Mnoho hráčů, kteří toho hodně dokázali (dnešní ligový fotbal už nesleduju, o to víc jsem se těšil na jména, která znám), výborná atmosféra, krásný stadion, Masopust přijel v nový A8 v doprovodu R8 před 15000 díváky doprostřed hřiště, aby rozehrál zápas. Bylo vidět, že Nedvěd to má ještě v noze a dal z voleje neskutečnou bombu (čas 1:10 na videu). Byla to samozřejmě spíš exhibice, hrálo se otevřeně, útočně a padlo hodně gólů. Opravdu skvělej zážitek.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...