Jump to content

Fotbal a vše okolo něj.

romariooo

Recommended Posts

El Clasico sa skončilo triumfom "bieleho baletu" :palec: :D

to preto lebo som nemal čas to pozerať :D :palec: :lool: konečne ma potešili

musím pozrieť nejaký zostrih :)

United to ku..ví len taký hukot :wallbash: ...dnes ma riadne nasrali :angry:

chcelo by to nejakých 2 skúsených hráčov, síce som ich dlhšie nesledoval, ale ak hrajú tí istí čo celú sezónu tak je to veľa mladíkov na taký tím bez skúseností

Ťažko sa o tom píše...kurnik za dve minuty poserú zápas a možno aj celú sezónu...no čo zrobíš...ideme dalej,všetko majú ešte stále vo vlastných rukách a musia to dokázat v priamej konfrontácii s hlavným rivalom ;) držím im palce aj na nohách :D

Pozrel som si pár šotov na nete a najčastejšie slovo ,ktoré som počul bolo "unbelievable"...Terry ČK,spústa šancí,skvelý Čech,nepremenená penalta Messiho je skutočne neuveriteľné ,že nakoniec postúpili The Blues,ale som rád :pivo:

Edited by Gefro

Včera stál fotbal za ho*no :) Barca hrála házenou a nevěděla jak se dostat do prázdný branky místo toho aby střílela či centrovala :) ale zase nemaj žádnýho hlavičkáře.Chelsea dobře bránila střed a Messi nezmohl nic vlastně nikdo z nich :)

sem fanoušek REALU tak doufám že dneska vyhraje a postupí ) Hala Madrid palec.gif

jj to dufam...dnes bol najväčší rozdiel v hre dvoch štítových záložníkov...zatial čo Schwienstieger a Gustavo boli :palec: tak na druhej strane Xabi Alonso a najmä Khedira boli nuloví...dokonca si myslím,že Khedira bol Realu na obtiaž :huh:

Edited by Gefro