Přejít na obsah

Jihočeský kraj


Guest houmik

Doporučené příspěvky

Já kluci velice děkuji vám... Byl to super večer... Jen příště kdo si co dovezete tak si taky alespoň načněte a ochutnejte... :D Mi přijde že tam zbylo úplně všechno co kdo dovezl... :D Alespoň maso doufám že se dostalo na všechny a každý jste alespoň kousek ochutnali...

Děkuji a snad se zase brzdy uvidíme...

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o měsíc později...

Zdravim, chtel bych se zeptat, zda-li je tu nekdo schopny mi poradit. Byt bude ma otazka mozna lehce neomalena, ale snad pochopitelna. V jednoduchosti by se dalo napsat... "Jak mam koupit auto v Ceskych Budejovicich?" :-D... Ted asi neco vice ke me, jsem absolvent technicke VS, puvodem jsem ze Zlina, aktualne pracuji v CB, kde i bydlim. Vzdycky jsem se zajimal o techniku a ta me bavila, co je ale ten problem, ze vzdycky existovalo nejake az. Ve sve podstate by se dalo rict, ze jsem technicky zdatny TEORETIK, ale z praxe vim velke hovno.... To same VS skola, ne ze by si bylo na co stezovat, mam dobrou praci, financne jsem na tom, rekl dobre, ale to, co se mi libi, fascinuje me, "delat nemuzu". Chtel bych, opravdu mam osobni zajem o seznameni se s lidmi podobne zamerenymi. Fascinuje me, jak si lide dokazi upravovat, rozeznat, chapat, diagnostikovat (vite jak to myslim...) veci ohledne aut, motocyklu atp. a chtel bych tomu sam rozumet. Ovsem, kde zacit? Kdyz to reknu takhle, otec mi zemrel driv, nez me stacil cokoliv naucit (neco malo na fechtlovi a ridit traktor) a nikoho jineho "nemam" (krome radoby lidi, co vi vsechno, ale kdyz clovek potrebuje konkretne poradit, tak radsi nekomentovat viz. muj zajem o koupi auta "kup oktavku, to ma kazdy, je to dobre auto" "jakou?" "to je jedno, hlavne, ze to jezdi"....). Ted zpatky k te otazce, mel bych zajem o rekneme "spolehlive" auto, ktere zvladne jezdit Zlin - CB 1-2x za mesic, jinak kratke pojezdy po okoli, vylety, prip. nakup atd. jestli jsem "studoval" spravne, tak na studene starty je urcite lepsi benzin. Auto to bude moje prvni, bydlim na "lepsim" spise okraji, ale stale sidlisti (prej se dobre motorizace vw dost kradou?), takze rozpocet nechavam tak 150 tisic. + pripadne nutne investice. A ted jakym zpusobem vybirat? normalne na bazos.cz? jak zkontroluji stav km? resp. jakym zpusobem bylo auto servisovano atp.? Pisu to narovinu, nevim z kudma zacit. Jak to udelat, aby me hned nekdo nenatahnul a ja nekoupil absolutni vrak, ktery se po mesici rozpadme (proste jsem si jisty, ze bych to podle zvuku, vybavy nebo jak to vypada nepoznal) - resp. do neho nemusel clovek narvat jednou tolik (neziju v oblaccich a jsem si vedom, ze mam zajem o koupi ojeteho a s nejvetsi pravdepodobnosti stareho vozu, ale proste). Cetl jsem na ruznych forech, ruzne veci, nekde pisou tahat z DE, nekde kupovat z tama, jinde zase hani to a to. Mozna jsem svuj dotaz smeroval naprosto spatne, ale klidne bych zasel sednout s nekym z okoli na kafe a pokecat osobne. Myslim si, ze jsem clovek rozumny, slusny, vdecny.... Predem dekuji za jakkekoliv odpovedi :-)

 

Jeste pro zajimavost, cesta busem z CB do Zlina = 8 hodin tam a 8 h. zpet, jinak receno utrpeni

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...