Přejít na obsah

Kontrolka otvorenych dveri/signalizacia zamknutia


Lokino

Doporučené příspěvky

Zdravim, tak som presedlal z OII naspat do OI a stale svieti kontrolka otvorenych dveri, myslel som ze je vadny mikrospinac, ale ked otvorim a zavrem kazde dvere, interierove svetlo pekne zhasne, ked zamknem z vnutra tak kontrolka zhasne, akonahle odomknem zasa sa rozsvieti, cize ako keby signalizovala zamknutie auta a nie otvorenie dveri je to mozne? A pri zaknuti/odomknuti auta dialkovym neblikaju blinkre je to normalne, alebo sa to da nejako aktivovat/deaktivovat, ci je to nejaka lepsia vybava? :)

Odkaz ke komentáři

1. Dvere budu najskor mikro spinac... treba postupne povyberat vsetky zamky a skusit srobovakom mikrospinace.. teda aspon ja by som to spravil.. nema to byt moc co ine.. jedine este zeby bol nejaky kabel seknuty v prechodke..

 

2. Da sa nastavovat cez diagnostiku ci pri odomknuti zamknuti ti ma auto pipat alebo nepipat a ci ti ma bud iba alebo zaroven aj blikat blinkermi...

 

ak si z BA alebo chodis cez BA tak ti mozem pozret obe veci... to blikanie a zvuk pri zamykani ti viem spravit do 10minut.. zamky su uz na dlhsie ked tak..

 

tipujem ze mas O1 FL 2002 a viac ze? pripadne 2001 ale druhu polku roku (august-december) ci?

Odkaz ke komentáři

No mam 2003 O1 fl. Ak sa to da nastavit, tak to skusim zohnat niekoho tu v okolo ZA, pretoze BA moc nechodim. Ja som uz mal davnejsie octavku 1 ale pred FL r. 98, a tam mi myslim neukazovalo ci mam alebo nemam otvorene dvere, ale viem ze bol zly microspinac, lebo aj ked som jedny dvere otvoril, tak sa svetlo nerozsvietilo a podobne, ale mna skor zaujima, ci je normalne ze ked zamknem auto, tak ta kontrolka zhasne, ak ano, pozriem tie microspinace, myslel som to tak, ze ci ta kontrolka sa neda nastavit namiesto signalizacie otvorenych dveri na signalizaciu uzamknutia auta.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...