Přejít na obsah

Antény k navigaci


pym

Doporučené příspěvky

Chtěl jsem se zepta, teď jsem viděl na OI anténu se žraločí plutvičkou, která je normálně montovaná na nového superba nebo faceliftovou OII. Dá se tato bez problémů dát na OI nebo jsou nutné úpravy, protože pokud vím, tak anténa na navigaci do OI je nez ploutve. Mám navigaci DX A, tak jsem se chtěl zeptat, jestli není ještě problém třeba v konektorech co tam jsou pro OII. A v neposlední řadě nemáte někdo tu anténu za rozumnou cenu? Ve škodárně na to, že je to kousek plastu a drátu s chipem za to chcou strašný prachy.

Odkaz ke komentáři

pokud bys měl někde fotku, jaký je kabel s konektorem u té z OI, tak bych možná řekl jestli je to aspoň podobný s OII. Zrovna včera jsem měl ploutev v ruce :) Je z ní vyveden káblík s malým konektorem (něco jako je anténí redukce na Rhapsody). Ale nejsem si jistý, jestli slouží i pro příjem FM.

Podle informací co jsme včera dostal, tak jsou 4 typy antény, lišící se koncovým písmenem čísla dílu

1. ploutev bez ničeho (záslepka)

2. index M - GSM

3. index N - GSM+GPS

4. index P - GSM+GPS+FFB

Odkaz ke komentáři

Foto dodám. Na OI byl konektor něco jako malý koax, nebo alespoń tak to vypadá na té koncovce. Přiznám se, že nevím co je FFB, ale myslím, že mi stačí ta jednodušší verze čili teklefon a GPS. Stejně, pokud tam není nějaká kulišárna, což bych od antény neočekával, se dají konektory v nejhorším případě předělat. už jsem tu ploutev viděl na OI, takže to musí jít. Nevím jaké jsou ceny pro OII, ale pro anténu GPS+rádio a GSM pro OI to bylo někde na 5 tis., což je docela pecka, za kus drátu. Ale šlo mi ještě o jednu věc, a to o připevnění ke karosérii. U OI to je kruhový otvor se šroubem, přiznám se, že na průměr bych se musel podívat, tak jestli je to stejné nebo se to nějak liší.

 

pokud bys měl někde fotku, jaký je kabel s konektorem u té z OI, tak bych možná řekl jestli je to aspoň podobný s OII. Zrovna včera jsem měl ploutev v ruce :) Je z ní vyveden káblík s malým konektorem (něco jako je anténí redukce na Rhapsody). Ale nejsem si jistý, jestli slouží i pro příjem FM.

Podle informací co jsme včera dostal, tak jsou 4 typy antény, lišící se koncovým písmenem čísla dílu

1. ploutev bez ničeho (záslepka)

2. index M - GSM

3. index N - GSM+GPS

4. index P - GSM+GPS+FFB

Odkaz ke komentáři

FFB je pro ovládání nezávislého topení :huh:

Jinak problém by to bát neměl. Toto jsou antény ze Superba II a Yetiho. Mylsím že montáž by měl být stejná a možná že by se dala sehnat i redukce. Cenu opravdu nevím, ale ofiko cena bude hodně vysoká.

Myslím si ale že Sup Combi má FM anténu v zadních oknech, proto myslim že tyto antény nemají FM příjem.

Pro jistotu se zeptej ve Škoda servise co ti poví (jestli to budou vědět). Já jsem nic o FM neviděl napsáno :o

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...