Přejít na obsah

Marttyho Černá paní


Doporučené příspěvky

No protože to není křídlo, to je prostě jen malý křidýlko :D http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-octavia-ii-facelift/masky-spoilery-mracitka/spoilery-difuzory/skoda-octavia-05-sedan-zadni-spoiler-5-dveri-mensi-id:5602.eshop Tohle jsem koupil, RS jsem nechtěl a tohle se mi fakt líbí. :) No tu foliu - zkusim to tam hodit a uvidím :) Ještě sem myslel na nějakou tmavou barvu. :) Začíná to drobnostma no, ještě znaky a zatmavit okna. Kola a podvozek pozdějc, navíc teď není moc peněz, platil jsem dovolenou, na kterou jedem stejně až za půl roku. :D

Odkaz ke komentáři

Tak na jednu dám žlutou, na druhou kouřovou a co bude hezčí, to tam nechám. :D Jak říkáš, ta folie stojí pár korun. :)

 

Díky ;) No vidíš, koncovka, zapomněl jsem ju sem napsat. :) Ale dotaz. Ty dvě roury se mi nelíbí, radši bych tam tu oválnou - http://www.obautodily.cz/eshop/skoda-octavia-ii-facelift/exterierove-doplnky/skoda-octavia-08-koncovka-vyfuku-1-6-2-0-tdi-cr-original-id:1562.eshop - takovouhle. Ale jak ju tam dostat? :) Nemáte s tím někdo zkušenosti? :)

Odkaz ke komentáři

Já se tomuto vyhýbal tak dlouho, až jsem sehnal koncovku s rozšířením na 2 laufy a ty si to chceš dát dobrovolně? Zvláště na předface to dle mého nevypadá vůbec hezky :(

 

Nicméně "jak ju tam dostat": Koupíš typ pro tvou motorizaci (2 laufy), své zahnuté laufy si uřízneš a navaříš, či našroubuješ novou koncovku :palec:

Odkaz ke komentáři

Třeba se mi to nakonec zalíbí a upadnu tu v nemilost za škaredou koncovku. :D


Jinak ještě bych potřeboval radu ohledně fólií na okna. Nemám moc rád, když zadní jsou úplně černý a přední jen zlehka, chtěl bych kompromis. Nějaká dobrá firma v okolí Brna/Svitav/Prostějova/Žďáru nad Sázavou? Ale hlavně - hodně jezdím do Německa, sem tam Rakousko - po pokutě 250 euro za rychlost ve Vídni mám z jejich policie respekt, takže je nechci moc provokovat a za fólie po mně asi půjdou, co?

Odkaz ke komentáři

O to právě jde. Kamarád a jeho Leon - má přední okna zatmavený snad ipou. :D Když jsem v noci couval, tak jsem musel stáhnout okýnka, abych viděl do zrcátek. :) To už je moc, navíc já osobně si su třeba na křižovatce mnohem jistější, když řidiče vidím a vím, že o mně ví, takže to stejný chcu "dopřávat" i ostatním. :)

A na bílé octě zatmavení krásně vynikne. :palec:

Odkaz ke komentáři

Jinak kdybych dal max. co je povolený na přední okna - jak se na to budou dívat ve zmiňovaným Rakousku/Německu? Už jim přispívat nechcu, ta rychlost byla moje blbost (cesta z dovolené z Itálie, naměřeno 192 na 130, 250 euro pokuta a četník, co měl evidentně radost), ale strhávat foliu se mi před něma teda nechce.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...